Recepti

neznan uporabnik
tema odprta - 28. nov 2000 15:45 | ogledi: 2.938 | odgovori: 2

Email: nusaledinek@email.si

Objava: da

vsebina: Pozdravljeni!

Takoj na začetku vam moram povedati, da ste z moje strani najbolj obiskana stran na internetu, kar pomeni, da je stran na eni strani izjemno lična, prijetna na oko in kar je najpomembneje, nadvse uporabna. Torej, hvala!

Naredila sem že kar nekaj jedi po vaših receptih in moram reči, da so jedi zelo okusne. Imela pa bi manjšo pripombo predvsem na recepte same. Gre za to, da je kar nekaj receptov na nek način nejasnih. Pri Rafaelo kolaču npr. piše, da moramo biskvit peči dokler ni povsem suh - in pri prvi peki tega peciva mi ni bilo popolnoma jasno kaj to pomeni.

Vem, da receptov ne pišete vi, vas pa prosim, da ste pozornejši pri objavi receptov in po potrebi "kontaktirate" s piscem.

Najlepša hvala še enkrat,

Ana

neznan uporabnik

28. nov 2000 20:37

Spoštovana V nekaterih receptih smo resnično odkrili mnogo nepravilnosti, na kar so nas opozorili tudi drugi bralci. Vrhunec so bile verjetno rumove krogljice brez ruma. Od sedaj naprej bomo recepte, ki jih pošiljajo obiskovalci, bolj skrbno pregledali. Pozdrav Jernej

neznan uporabnik

28. nov 2000 20:51

Beljakovo testo se v pečici na nižji temperaturi suši in ne peče. Tako mislim da je v receptu pravilno napisano. Testo je posušeno ko se ga dotaknete in ni več tekoče ali mehko.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti