Sušilec za lase-uporaba "difuzorja"

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

tema odprta - 1. okt 2007 19:49 | ogledi: 10.296 | odgovori: 10

Pozdravljene!

Kupila sem sušilec za lase z difuzorjem - tisti nastavek, ki ti poveča volumen las in ti jih malo "nafrčka". Pri frizerju je to zgledalo tako "simpl", ko pa sem zadevo sama prijela v roke pa nič. Ali pozna katera finto, kako si pomagati z difuzorjem do rahlo "sfrčkanih" las?

Hvala!

Moycaa

Temo je spremenil(a) Moycaa dne 01. okt 2007 19:49:40

Temo je spremenil(a) Moycaa dne 01. okt 2007 19:50:12

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

1. okt 2007 20:00

Lepo da si načela to temo. Tak sušilec sem si kupila že pred nekaj časa, vendar pa difuzor ostaja v omari, ker mi sušenje z njim nikakor ne gre od rok... Tiste, ki ga znate uporabljanžt na dan z besedo. Lotti

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

1. okt 2007 20:26

Se pridružujem vprašanju. Tudi jaz sem ga samo enkrat uporabila, vendar sem bila takšna, da sem si morala spet zmočiti lase in navadno posušiti

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

1. okt 2007 20:36

Včasih sem uporabljala difuzor. Zgledalo je tko, da sem ga na glavo nastavla. Nato sem vrtela v krogu 2-3 cm navzven recimo 5x in nekaj časa pustila na miru, da je fen pihal. Ne vem pa, če vam ta varjanta ustreza. ham-njam

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

1. okt 2007 20:41

Ja, ena mš, nekaj podobnega je tudi frizerka počela, ampak, sem morala glavo fino držati nazaj, da so lasje "viseli dol". Pa najbrž moraš imeti mokre - vlažne lase, ojačane s kakšno peno, se mi zdi. Res je, da sem poiskusila kar na suhe lase. Dusmar - saj finta je v tem, po mojem mnenju, da izgledaš kot bi te "burja skup znesla". Frizerka mi je tako naredila in je super izpadlo. Ni kaj punce, nekaj bomo že "pogrutale". Lep večer! Moycaa

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

1. okt 2007 20:45

Difuzor je za sušenje naravno skodranih las ali pa tiste,ki imate trajno,če sijih hočete naravno posušiti,ker s fenom jih samo razpihate in niso potem lepi kodrčki. Na oprane lase nanesite peno za kodranje las ali za večji volumen,nagnite glavo naprej in začnete sušiti.Pomagate si lahko z drugo roko,tako,da lase ves čas med sušenjem "mečkate" z roko.Jaz imam naravno skodrane lase in kadar se mi ne da fenat s krtačo je difuzor odlična rešitev.Na koncu še nanesite malo olja za lase in frizura je tu. naty

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

1. okt 2007 20:52

Oooo, Renata, hvala ti. Ampak kaj pa tisto, da difuzor nastaviš na lase (oz. glavo) in vrtiš? Delaš to in "mečkaš" lase? Moycaa

dusmar  

član od: 10.9.2002

sporočila: 32

1. okt 2007 21:03

Pri frizerju sem bila tudi jaz zadovoljna in prepričana da je zelo preprosto, samo doma mi pa po nobeni strani ni niti najmanj uspelo.

rdeča kapica  

član od: 26.12.2006

sporočila: 90

1. okt 2007 21:10

Pri frezerju so tudi drugačni feni profesionalni za salone ti imajo čisto drugačno moč kot pa feni ,ki jih uporabljamo doma,tako da je velika razlika o fenih zato tudi pride do različnih frizur v salonu ali doma posušenih laseh,to sem že preiskusila tako da vem da je to preverjeno. rdeča kapica

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

1. okt 2007 21:45

Moycaa,ko nastaviš difuzor na glavo in vrtiš dobiš večji volumen pri korenini las -lase ti mal privzdigne,da nisi pol kot kakšen pudelj. Vedno si moraš pomagat še z drugo roko tudi na koncu si lase oblikuj samo z roko,ne uporabljat glavnika,ker boš lase samo razvlekla in s kodri ne bo nič.No jaz si samo spredaj šiške popravim s krtačo,ker se tako boljše počutim. naty

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti