a mogoče vete kje najdem še skladbo ?? 


deklicalea
Bratovščina sinjega galeba
http://www.slovid.com/gremo+kino+slovenski+vencek/1
Najprej je Kekec, potem pa tudi ta pesmica
Ognjič http://www.glasbenik.net/akordi-besedila-pesem-291.htm
Tule je pa še besedilo z akordi, če znaš zaigrati.
Tule si jo pa lahko naložiš na računalnik:
http://www.mediafire.com/?9gufzjlizmz
mamaF - Mojca
Čisto ste noter padle![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
