Razstava tort in sladic

Ej,tem komentarju sem se pa pošteno nasmejala.Pa jih imam vedno gor,pa še ne vidim dobro.sploh nisem registrirala ,da je oktober.Sory!!!!!!!!!!!!!! Torej pomeni,da bomo lahko uživali v novih mojsrovinah.
Prvič je bilo napisano september, drugič brali površno.hehe,vključno z mano. Kolikšna je vstopnina,samo informativno, če se je hrana za degustacijo. ham-njam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.