A mogoče kdo pozna koga, ki se ukvarja z grafičnim oblikovanjem - nezahtevno. Nujno rabim letak, ki pa me pri grafikih pride predrag. Ni sicer tema za kulinariko, vendar ... Hobotka
Grafično oblikovanje
Kaj pa če greš v tiskarno in potem ti obenem in zoblikujejo in stiskajo? Če rabiš več informacij, mi piši, da ne delam reklame.
Sonja
Sporočilo je spremenil(a) diling dne 10. sep 2007 16:19:09
js se....a ga še rabiš?....
pupa*
Tema je bila odprta leta 2007, verjetno je hobotka v tem času že prišla do tistega letaka
korenckova
korenčkova...ravno zaradi tega je bilo pa zabavno odgovorit
pupa*
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
