Izpit nepremičninski posrednik

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

tema odprta - 8. sep 2007 8:29 | ogledi: 2.022 | odgovori: 4

Pozdravljeni! Zopet ena nekulinarična tema. Potrebujem gradivo za izpit za pridobitev licence za nepremičninskega posrednika. Ali je še kdo v teh vodah in ima morda sveže gradivo? Je namreč precej drago. Prosim, če mi ga kdo odstopi za primerno nadomestilo. Zelo bom hvaležna. Seveda, tudi informacije z izpita so zelo zaželjene.

Hvala in lep vikend želim, župca

župca

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

8. sep 2007 19:40

No,nihče se mi ni oglasil. Lahko samo zaključim, da je nepremičninskih posrednikov še malo? Še vedno prosim za pomoč. lp, župca

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

9. sep 2007 15:00

Čudno, ker sem se ti oglasila na ZS. Kaj te zanima? Februarja sem, namreč, delala ta izpit. LP, Zvončica. Zvončica

Luta  

član od: 24.9.2007

sporočila: 1

24. sep 2007 19:54

POzdravljeni obe, jaz tudi že cel teden surfam po internetu v upanju, da se me bo kdo usmilil in mi posodil literaturo. Pripravljena sem jo tudi odkupiti (če ni predrago). Ali se mi lahko prosim oglasita na mail, če se lahko kaj dogovorimo. NA izpit bi rada šla novembra in bi se skoraj že lahko začela učit. Luta

nezschich  

član od: 18.2.2008

sporočila: 1

18. feb 2008 19:56

A je kera že naredila? Jst se še pripravljam. Odkupim literaturo, pokličite na 040 848 502. Hvala nezschich

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti