Paradižnik

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

6. sep 2007 11:06

matilda je napisal/a:
Ne vem, če mislim prav, ker je meni tako enostavno - paradižnik prerežem na polovico (počez, ne zgoraj navzdol) in stisnem ven peške. matilda
Jaz tudi tako delam. Simpl ko pasulj!:) Jelenckova

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

6. sep 2007 11:21

Tudi jaz imam posebno pasirko, ki odstrani olupke in peške od paradižnika. helgula

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

7. sep 2007 6:43

Vse kar Jamie skuha tudi ni oh in sploh.Res ga je veselje gledat kako lahkotno obvlada kuharijo,vendar za čisto vse pa tudi ni.Za pripravo pice se raje zgledujte pri mojstrih pice Italianih.Za pico in njeno polivko je klasična priprava iz celih pelatov,le ti so brez kože,vendar s koščicami.Sploh pa gre lahko na pico kar svež paradižnik s kožo in "kostmi" vred.Da bi si tako oteževal kuho mi na kraj pameti ne pride.Če koga motijo paradižnikove koščice na pici mu dajte pinceto k priboru. ati zlati

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. sep 2007 7:49

ati zlati je napisal/a:
.Sploh pa gre lahko na pico kar svež paradižnik s kožo in "kostmi" vred. ati zlati

 

ravno to sem naredila pri zadnji pici in so bili vsi navdušeni nad okusom.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti