Nujno bi rabila mnenje (drugo mnenje ) kinologa glede vedenjskih težav psa. Če kdo pozna koga oz. ga lahko priporoča, bi prosila številko. Lahko tudi na zasebno pošto.
Hvala in lp, Robida
Nujno bi rabila mnenje (drugo mnenje ) kinologa glede vedenjskih težav psa. Če kdo pozna koga oz. ga lahko priporoča, bi prosila številko. Lahko tudi na zasebno pošto.
Hvala in lp, Robida
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Moj domači kruh

Pad Thai s piščancem