Enkrat smo bili na flosu na Dravi, pa moram reči, da me ni preveč navdušilo.
Svojih otrok ne bi peljala, ker se mi zdi, da ne bi bili preveč navdušeni. Zagotovo bi bolj uživali, če bi šli pogledat kakšen slap ali kaj podobnega.
Za dva dneva greste lahko v Posočje. tam je res marsikaj zanimivega - trdnjava Kluže, korita Mlinarice, Log pod Mangartom, Mangartsko sedlo (cesta, ki pripelje do najvišje točke v Slo), Pogledate vasico Log pod Mangartom (kako sanirajo ostanke plazu), izvir Soče, slap Boka, Kekčeva hiša (blizu izvira Soče), muzej v Kobaridu in Trentarski muzej, Gregorčičeva hiša v Vrsnem nad Kobaridom in še in še... Lahko se peljete čez Vršič v eno smer in si pred tem ogledate še kakšno reč na Gorenjskem (Blejski vintgar, jezero Jasna, Tamar, planiško velikanko, dolino Vrata in slap Peričnik,..), vračate pa se mimo Mosta na Soči, Idrije in imate tudi tam še kaj za videti (Divje jezero, slap Kozjek, rudnik,..).
Možnosti je nešteto. Če bi želeli vse videti, bi morali raztegniti vikend kar na cel teden

veverica