Jasno, val
Ognjič 

Orehova potica po receptu moje mame
Mogoče se pa vidimo, nič ne obljubim.![]()
![]()
Ti si itak preveč koščena, bi si sam zobe pofrderbali ![]()
![]()
![]()
Pa nehaj že enkrat cincat in pridi. Lahko pa me tudi pokličeš, ko prideš tja in ti pridem naproti na parking.
OgnjičKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Orehova potica po receptu moje mame

Gratinirani svaljki