Imam kar nekaj starih slanmnikov, kateri so izgubili obliko. Nekaj jih je takih, da se jih ne da več dobiti. Zanima me če katera sama obvlada škrobljenje, da bi sama doma obnovila njihovo obliko.
Hvala!
ham-njam
Imam kar nekaj starih slanmnikov, kateri so izgubili obliko. Nekaj jih je takih, da se jih ne da več dobiti. Zanima me če katera sama obvlada škrobljenje, da bi sama doma obnovila njihovo obliko.
Hvala!
ham-njam
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Rižek s piščancem in zelenjavo

Gravče Tavče ali Prebranac