Nedonošenčki - piknik društva

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

tema odprta - 12. avg 2007 14:15 | ogledi: 3.230 | odgovori: 7

Čao vsem!

 

V nedeljo. 23. septembra je pod MB Pohorjem piknik članov društva prezgodaj rojenih otročičkov. Mislim, da gre bolj za mariborsko organizacijo pa me zanima, če je kdo od vas na KulSlo, ki je že bil oziroma se namerava letos udeležiti.

Lanski piknik bi naj bil prvi, katerega bi se udeležila, pa je moji mali ponagajal prehlad.

Nisem še kontaktirala z organizatorji, vem le to, da je fino kakšno dobroto domače pečice podeliti z drugimi. Kaj predlagate?

 

Hvala za predloge že vnaprej!!!

titta

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. avg 2007 18:39

Ne vem za Maribor, vem da v Ljubljani vsako leto organizirajo podobno zabavo za nedonošenčke, saj se moja sestra pa moja nečakinja udeležita že sedmnajsto leto. Vem, da ti nisem bila kaj veliko v pomči, verjetno ti bo še kakšna članica posredovala natančnejše podatke. Lepo se imejta! Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. avg 2007 19:20

Jaz pa ne bi kaj dosti komplicirala, naredila bi kar mi ta mali najraje poje, vsekakor slaščice. lp Anamarija

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. avg 2007 20:55

aja, jaz sem mislila pač za starše tudi :) katka

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

12. avg 2007 23:09

ja, za starše se gre bolj. Otroci tako ali tako žulijo : nekateri flaške, nekateri kekse nekateri pa že malo dremuckajo. Ta stari smo tisti, ki se radi ob ćvekanju "pasemo"  po dobrotah.... ha ha

 

NO, rogljički, marmorni kolač in zebrino pecivo so že na seznamu. Potem pa še tiramisu. Kremne rezine bom pa sprobala ta teden narediti (tiste blejske). Moja domača skupinica za poiskušanje je že v pripravljenosti in če dajo dobro oceno, gre zadeva v javnost....

titta

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

13. avg 2007 8:22

Naredi še kak slan prigrizek, kake mini bureke, mini pice,...saj tega je v bazi veliko. Jaz na vseh piknikih najraje posežem po slanem, pa se mi zdi, da tudi moški veliko raje kaj takega prigriznejo ob kozarcu piva. TanjaG.

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

13. avg 2007 11:06

Bom. Tisti "slanci", ki so bili objavljeni med recepti nazadnje, ali pa sem videla slikco, ki se menjava vsake toliko, ne vem več - so že na seznamu.  Prazolio je zame mega stvar, samo se bojim, da piknika ne bo uvidel.... tako je to dobro.....

 

Hvala za ideje in lep dan vsem!

titta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti