Pralni prašek

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

tema odprta - 31. jul 2007 18:33 | ogledi: 4.765 | odgovori: 15

zanima me,katerega pralnega praška se najraje poslužujete.Jaz sem uporabljala AVA prašek,pa semi zdi ,da je preveč agresiven,in,da modre cunje postanejo z časoma kar vijolične.Reklam za praške je malo morje,saj sploh ne veš katerega bi uporabljal.

Bernarda

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

31. jul 2007 21:45

hvala lepa Bernarda

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

1. avg 2007 13:10

Jaz kupujem praške in mehčalce v Mullerju.Prašek imam Ariel Kids, mehčalec pa Lenor. Oba mi zelo ustrezata in se definitivno pozna kje jih kupiš... biba

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

11. jun 2009 13:20

Danes je prišel k nam na dvorišče en gospod,ki je prodajal pralni prašek ariel-trdi.Rekel,je da ga uporabljajo v čistilnicah in da je zelo dober zato,ker je koncentriran.Dajal je za 50% ceneje,kar je za 10 kg 25 € namesto 50€. Šlo naj pi pa zato da so ga dobili 30 ton iz ne vem kje in da niso dobili denarja za to od enega podjetja in sedaj ga prodajajo tako poceni samo,da gre. Moja tašča ga je vzela,ampak jaz nisem tako naivna.Imel ga je v beli vrečki kot je moka,ki jo kupiš v mlinu,nobenega tiska ni bilo gor. Zanima me če ste imele tudi ve kakšnem podoben primer? Vam sporočim kako bo pral. Jaz še vedno prisegam na trdi prašek ariel iz mullerja in tekočega prav tako iz mullerja. ninkica

MIŠEL  

član od: 28.3.2009

sporočila: 65

11. jun 2009 13:27

Jaz sem kupila prašek duel in mehčalec duel in sem zadovoljna MIŠEL

Lingua  

član od: 28.10.2003

sporočila: 153

11. jun 2009 14:40

Jaz pa prisegam na tekoči Dash (eden je za pisano perilo, drugi za belo).Mehčalec pa Silan . LP M

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. jun 2009 14:48

Jaz pa uporabljam Frosch, iz Milerja. Trdega in tekočega. Pa njihove mehčalce tudi, ali pa DM-ove, ker so občutno cenejši... lidka [sonce]

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

11. jun 2009 16:07

Ninkica ,če gre za ariel,ki ga uporabljajo v čistilnicah ne vem .Sem pa videla ravno včeraj v Cash/cary v celju ,tak arielov prašek.Gor je pisalo profesional ali nekaj takega in ,da ga uporabljajo v čistilnih servisih ter bolnicah.Je pa cena 25e za 10kg.Je v beli vreči na njej pa skoraj nič ni napisanega. Vsekakor pa jaz ne bi kupila praška od nekoga ,ki ga prodaja kar tako,sploh če ni nič napisano od kod je in če je to res to. Sama pa že leta uporabljam Avo v zeleni vreči,občasno pa tudi Ariel.Od mehčalca pa večinoma Ornelove vonje pa kakšen Lenor občasno kriznana

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

11. jun 2009 17:12

Jaz uporabljam za belo perilo duel v prahu in sem zelo zadovoljna. Lepo diši in lepo opere. Tudi mehčalci so vredu. Sicer pa za temno perilo uporabljam tekoči Coral za temno perilo, za pisano fino perilo pa tekoči Coral za barvno perilo, iz Mullerja. V glavnem čistila kupujem v Mullerju, ker so direktno od zunaj in sem ugotovila, da so bolj močna oz. gosta (ne vem, kako naj se izrazim, pa tudi diši bolj. Tako da v bistvu, dam vedno manj kot piše na prašku. Sicer pa so stvari v glavnem "zašvicane", kot bi temu rekli. Pri mehčalcih pa vzamem tistega v Mullerju, ki je v akciji (Lenor, Kuchelweis, Ornel vrtnica, Silan) Biba

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

11. jun 2009 17:19

Od kar imamo dojenčka, perem s pralnimi oreščki, mehčam pa s kakšnim eko mehčalcem. Lp kuharica Mici

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti