sreda: jota, čokoladni navihančki (Pekarna Pečjak)
JulijaKaj jutri za kosilo?
piščanec z medom, pire krompir, rdeče zelje
Za sladico Umazan biskvit (če bo počakal do takrat)
Nena
goveji zrezki v gobovi omaki
široki rezanci
radič v solati s česnom in fižolom
gibanica na hitro
kava
madlena
švicarski zrezek
široki rezanci s šunko
lp
lunčica
Včeraj: lignji na žaru, motovilec v solati, mega-mix sladic ![]()
Včeraj: lignji na žaru, motovilec v solati, mega-mix sladic
tulka
Sreda: polnjeni lignji s sirom in pršutom na žaru, motovilka v eni lepi skodelici, vino, sok, voda... pa še malo vode, torta /tako dobre torte že dolgo nisem jedla/ sladice še in još...
Danes: kavica, nekaj sladkera ampak zelo zelo dobrega, kako se že reče Ežoj "tufahije" ali nekaj podobnega. Pravzaprav tisto, ki ima belo skodelico na sredi za boljši okus.
Za kosilo bo nekaj v enem loncu - vsa živa zelenjava, mleto narejeno v majhne kroglice... bomo videli, kaj bo prišlo ven.
Pozdravček!
Včeraj: polnjeni lignji na žaru (pol porcije), motovilec v solati, torta, mega-mix sladic, sadna solata, vince, sok, radenska, voda,...
urmašice, urmašice, dragička....so bile...
![]()
včeraj: praženi lignji, motovilec, mega - mix sladic, še pa još tekoče zadeve (sem videla, da je dragička tudi včeraj to pila)
Ognjič Kaj je zdaj to, katera štacuna je imela zadnje dni lignje v akciji ? Ker drugače si te poplave lignjev ne znam razlagati .
LP
hedonist
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
