Danes je pri nas pasulj
s svinjskimi rebrci.
Pozdravček!
Kaj jutri za kosilo?
pri nas pa makaronovo meso in pesa
ANJA
| anja je napisal/a: |
| pri nas pa makaronovo meso in pesa ANJA[klepetulja] |
Na male koščke narezano meso (goveje / svinjsko) - napravljeno na saft, skuhani makaroni in pomešano skupa.
Pozdravček!

Dragička, je li to makaronovo meso?
Lidija...
Dragička, je li to makaronovo meso?
Lidija...
Lisička pozdravljena!
Lepo prosim povej kako narediš široke rezance z gobami.
Hvala in lep pozdrav!
miha-ela
pohan oslič in krompirjeva solata, malinova - čokoladna torta, ki sva jo včeraj naredile skupaj s 4 letno nečakinjo
Ana
Miha-ela,
široke rezance skuham. Čebulo prepražim, jo samo malo zalijem, da se prej zmehča, dodam dva stroka strtega česna in narezane gobe, ki jih podušim in tudi že solim, da gobe spustijo vodo. Prilijem še toliko tekočine, da se vse skupaj ne prismodi. Na koncu dodam sladko smetano, da je malo več omake. Kuhane rezance potem stresem h gobam, dodam še narezanega petršilja, pomešam in to je to. Na krožniku si vsak doda nariban sir. To pa je že stvar okusa
Gobica
Sporočilo je spremenil(a) lisička dne 04. nov 2005 07:44:26
Hojla Lisička!
Hvala za tako hiter odgovor. Kaj meniš bi lahko to dala še v pečico malo popeči, če bi med smetano zmešala še jajčko?
Lep pozrav!
miha-ela
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
