Lucija je u pravu... šnenokle...
...događa se
ja to radim ovako: zakuham pola litre mlijeka zatim u njega žlicom stavljam snijeg od bjelanjaka (manje komade valja stavljati jer se oni za vrijeme kuhanja napuhnu i povećaju); kuham 2 minute i šupljikavom žlicom vadim ih u prikladnu zdjelu (ja osobno ih stavljam u vatrostalnu posudu jer kasnije se ulijeva vruća krema)
5 žutanjaka tučem s 3 žlice šećera i tu smjesu lijevam u mlijeko; kuham dok se ne zgusne ali ne smije zakipiti; skinem s vatre i ulijem zdjelu (ne prelijem preko bjelanjaka jer volim da mi oni ostanu bijeli i da "plivaju" u kremi)
Lidija...
Kaj jutri za kosilo?
Lidija, hvala za recept, izgleda slastno, pa schnell je ...tako da ni bilo tako napačno napisano.
Bom čimprej poskusila!
burbonka
Glede snežnih kep: jaz za kremo uporabim manj rumenjakov, samo dva za približno 6 dcl mleka in pa pol vaniljevega pudinga ali kakšno žlico ostre moke ali Gustina, če nimam pudinga, drugače se mi zdi krema preredka. Na koncu v kremo dolijem še čisto malo ruma za aromo.
Včeraj za kosilo: stročji fižol s paradižnikom v omaki, pire krompir
Danes: zelenjavna juha (krompir, korenček, cvetača, nekaj listov špinače, čičerika), pečen mladi krompirček iz pečice, solata, sladoled.
lenka
Da... to nisam napisala... i ja dodam ili malo ruma ili vanilin šećer ili limunovu koricu naribam... ali to su sad detalji oko kojih svatko sam odlučuje po želji, okusu, odn. ukusu!
Danas: karfiol juhica, juneći šnicli u saftu, žganci, zelena salata, palačinke
Sutra: buča s vrhnjem, pire krumpir i pečena piletina... popodne vjerojatno sladoled u gradu
Lidija...
Danes: mineštra in marmeladni cmoki
Jutri: ???????? bom malo pogledala po vaših jedilnikih
Lumpica
Danes bomo jedli gobe (jurčke-včeraj nabrane!!!) z jajčkom in zeleno solato.
ANJA
Danas bude buča u umaku od kiselog vrhnja i kopra, pire krumpir i pečena piletina.
LP!
Lidija...
... i jogurtov biskvit!
Lidija...
Danes zelenjavna juha s stročjega fižola in češnjev zavitek od včeraj.
burbonka
blitvina juha, pita krompirača, zelena solata
lp dome
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
