Kakšen je naslov te strani? Če se ne motim je "Kaj jutri za kosilo"! Dekleta in žene, kaj bomo danes kuhale?
Jaz sem že popila kozarec vode z jabolčnim kisom, nepogrešljivo kavico, Lekadol, pocucala sem Angal (boli me grlo) in pojedla eno jabolko.
Pozdravček!

Kaj jutri za kosilo?
Res je, nestpnost na forum ne pristoji. Verjamem, da mlajša generacija ne razume hrvaškega jezika, ker se ga pač ni učila. Zato pa smo tu tudi taki, ki to še kar dobro obvladamo. Torej, Tulipa in ostali, ki ne razumete, vprašajte, naj vam ne bo pod častjo. Lady L pa se trudi pisati po najboljših močeh. Bi kdo mogoče rad, da se ne oglaša. Milo rečeno NESRAMNO.
četrtek: zelenjavni zavitek, pečene piščanje perutničke, solata, sladke pitulice s skuto in rozinami in pehtranom od včeraj.
Lep pozdrav, pa nehajte z nestrpnostjo.
Julija
Še nekaj mi je prišlo na misel. Tulipa, kako bi pa ti pomagala, če ne razumeš Lidijinega jezika.
No, zdaj sem pa še jaz malo nesramna.
Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 16. jun 2005 09:58:12
Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 16. jun 2005 09:59:21
P.S.: Daleč od tega, da bi hotela biti nesramna, ampak; če se nam je že zataknilo pri jezikih: pa naj mi kdo razloži (oz. prevede), Tulipin komentar pod receptom Dauphineški krompir?!
Še en lep pozdrav!
zvitorepka
Ćufte i pire krumpir... dovoljno razumljivo?
Lidija...
Lidija, kaj je to "pileči ujušak"? Ali je mogoče ajmohc ali pa obara?! Opiši, kako se naredi.
Pozdravček!
Moja baka je to zvala i "eingemacht"... Pileće meso stavim kuhati u vodu i onda na sitno narežem sve povrće koje nađem u hladnjaku. Solim, paprim po želji... a isto tako i ukuham malo rezanaca ili špagete natrgam na male male komadiće... Ja sam sada radila ujušak s mrkvicom (korenček), krumpirom, graškom, korabicom, celerom, peršinom i cvjetačom. Mljac...
Lidija...
Že vem, ...ajgemahtec... tako je rekla tudi moja mama.
Pozdravček!
e da...to je to
Lidija...
Se pa zmeraj eden najde da komplicira. Lidija ti kar piši kot znaš, če kaj ne bomo razumeli, te bomo pa vprašali.
Moja kosila ta teden:
ponedeljek: pečen krompir in solata
torek: zelenjavna pica
sreda: kotleti na žaru, solata
danes: testenine z zelenjavno polivko, spet skleda solate
jutri : ribe (osliči), kuhan krompir, blitva
Gobica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
