Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Hobotka s krompirjem in zelenjavo ... 

mamamia

Pri nas še vedno pasje vroče: Solata iz kale (kodrolistnega ohrovta), brstičnega ohrovta, avokada, nalistanih mandeljev, malo parmezana in čez limonin vinaigrette. Piščančja prsa z žara po cajun začinjena. Nekoliko čudne mešanice izraelskega kuskusa, orza in kinve, skuhano na juhi. :)

 

Vanja

danes makaronflajš, zeljna solata s fižolom

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Pri nas še vedno pasje vroče: Solata iz kale (kodrolistnega ohrovta), brstičnega ohrovta, avokada, nalistanih mandeljev, malo parmezana in čez limonin vinaigrette. Piščančja prsa z žara po cajun začinjena. Nekoliko čudne mešanice izraelskega kuskusa, orza in kinve, skuhano na juhi. :)

 



Vanja

 

Pri vas tudi? :)

 

Sicer pa - ker je bilo vroče je bila včeraj Triglav solata - zelena solata, paradižnik, koruza, sir, šunka, kuhano jajce in domača jogurtovo majonezna omaka.

Danes imam v planu piščanca v omaki iz kolerabe in pire krompir, zelena solata. 

MaskaA

Pa sva doma...konec dopustasva se pa najedla morske hrane...ribe...od polenovke do espade na grilu, pa tudi z banano...pa hobotnice, rakcov, kalamrov in spet ribe....no je kar pasal tenstan kropmir s pecenim puranjim zrezkom in sklada zelene solate

satilon

Sobota: testenine, zelenjavna omaka, mešana solata

Nedelja: svinjski zrezki, pečen krompir, bučke z blitvo in jajci, mešana solata, vrhniške rezine

breskva

                Danes, po dolgem času:   goveja juha z gresovimi knedeljčki, meso iz juhe, ostanki

                           sv. vratine, pražen ,  solata,  breskve.

 

mopsika

Včeraj brancin na žaru in krompir z blitvo, danes čičerikin curry z rjavim rižem.

RadaJem

danes panirani piščančji zrezki, krompirjeva solata s kumarami in tzatziki omaka

Danes goveja juha - eni zlate kroglice, drugi fritate, mesna omaka, paradižnikova omaka, testenine- pirine in navadne, paradižnikova solata, napolitanke

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtnoemi
malo za hecjohana
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti