Vodni sesalec bagatel

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

17. dec 2014 12:52

Issi je napisal/a:

No, od sesalca za 1400€ pričakujem, da mi skuha kavo in počisti stanovanje medtem ko jo pijem.

 



Issi

 

Uh, uh... še kosilo bi lahko skuhal, za ta denar .

SMARTY1

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. dec 2014 16:29

Zadeve, ki jih kupujete pri predstavnikih, ki pridejo na dom... so tako zelo drage, ker imajo popolnoma drugačno maržo. Malo je odvisno od držav in taks, načeloma od 3,5 do 4 x več, kot podoben izdelek, ki ga kupiš v trgovinah.

Stvar je, da ti ljudje ne prodajajo nič takega, česar ne najdeš v trgovinal ali na internetu. Jasno da morajo napihnit, za kaj vse je dobro in koliko bolje je....bla, bla, bla.... 

 

 

 

Vanja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. dec 2014 17:19

linolina je napisal/a:

 1420€.Sem imela predstavitev doma,me je res zelo navdušil,predvsem kako posesa jogije in zrak.


linolina

 

Kam pa da zrak, ko ga posesa? Stisne v kako komoro in kaj si potem v vakumu, če imaš recimo vse na diht zaprto?

 

Včasih ti povejo tolk bulšita, da čist popenijo, ko jim postaviš eno tako resno vprašanje. A te to ne odvrne od zapravljanja denarja. In kako veliko hišo imaš, da rabiš kaj takega. In a boš plačala na obroke? Saj je res tvoj denar, ampak včasih res rabiš glas razuma , da se ti luč prižge.  Pa ne me spet za tečno ozmerjat. 

Vanja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

17. dec 2014 17:56

Jaz imam Hylo in je leta 2007 stala cca 600€. Kupila sem jo pa iz same jeze, ker sem imela elektroluxov sesalec, ki je sicer super sesal, ampak vrečke so bile vedno dražje in ob tem čedalje manjše.

rrr

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

17. dec 2014 18:35

Batagelova igea je bila tudi moja investicija , čeprav veliko čistimo, imamo okrog 100 m2 itisona pa kljub temu je to ena velika investicija. Prvič zahteva kar nekaj čiščenja po uporabi, vsake toliko časa je potrebno izpihati filter, veliko prostora za shranjevanje, težka,  kmalu se nam je pokvarila stepalna krtača, potem ni delala napeljava za mokro čiščenje .... No, pa da samo ne jamram, mi z njo 4 do 5 x počistimo tla, oblazinjeno pohištvo, jogije, postelje .... in nič bolj pogosto. Meni je ta sesalec okoren, težek, pri nas ga je potrebno nesti po stopnišču v nadstropje, potem spet dol, ga sčistiti ..... , sem že dosti napisala, kaj šele, predno ga zaženemo in potem zopet pospravimo. PRi nas z njim dela starejši sin, vendar 4 do 5 x letno, drugače pa mi je super sesalec od Gorenja, močan čez 2000 W, lahek, z vrečko, ki jo lahko očistiš, skrat zadeva je enostavnejša, bolj jo imaš veselje vzeti v roke, pa še da te roke ne bolijo . Toliko z moje strani.

 

Lep večer

sonce51

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

17. dec 2014 19:28

Ja, to je prednost hyle pred batageljevim, da je ni treba skoraj razstaviti po uporabi, ampak preprosto zliješ umazano vodo stran, splakneš posodo in "pokrov" in je to to. To početje ti vzame le minutko ali dve. Res pa je, da to ni sesalec za vsak dan, ker je dejansko težak (skupajz vodo seveda). Vsekakor pa laufa pri nas enkrat na teden.

rrr

Vanesa84  

član od: 18.6.2017

sporočila: 68

26. avg 2018 17:17

Aqua Filter sesalniki so zelo dobri za vodno sesanje. Vodno sesanje po tleh je odlično na vseh tepihih in itisonih. Samo s tem lahko res odstraniš pršice in druge bakterije. Če imaš pralne površine potem ne rabiš takšnega sesalnika.

Vanesa84

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

26. avg 2018 21:46

Jaz imam Hylo že 22 let in še vedno super dela. ....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti