Mislim da sem v neckermannu videla laserski odstranjevalec za trajno odstranjevanje dlak. Če katera ima to napravo, me zanima njeno mnenje in kako je zadovolna z aparatom. Hvala.

Svedri s parmezanovo kremo
Mislim da sem v neckermannu videla laserski odstranjevalec za trajno odstranjevanje dlak. Če katera ima to napravo, me zanima njeno mnenje in kako je zadovolna z aparatom. Hvala.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Svedri s parmezanovo kremo

Rižota brez filtra