Mi imamo tudi smrčača, pa smo problem odlično rešili z enim ogromnim povštrom, da je zgornji del v višjem položaju, pa je vse v redu.
nasha

Jajce na oko v ramekinu, s šunko, sirom in zelišči
| Vendelina jr. je napisal/a: |
| V bistvu je imel Tonček še najbolj prav... Vendelina jr. |
| kobra 1 je napisal/a: |
Grem "mlado" lovit", če mu bo 5 ur jezik tiščala, bo čisto OK...samo, da se jaz še kdaj "ljudski" naspim ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Jajce na oko v ramekinu, s šunko, sirom in zelišči

Mini čokoladni hlebčki