Odštevalnik časa v kuhinji

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

28. jun 2007 13:51

Predvčerajšnjim sem ga dobila kot gratis darilo, če kupiš dve hrenovi omaki (ne vem točno, čigavi) v Mercatorju. Je tak luštkan rumen jajček, vendar ga še nisem preizkusila. LP Barbra

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

28. jun 2007 14:07

Jaz sicer pogledam na uro, kdaj sem nekaj dala v pečico, vendar pa čez nekaj minut vedno pozabim koliko je bila ura, ko sem na njo pogledala . Ker se mi ne da stati pri štedilniku, ampak raje počnem kaj drugega uporabljam timer, ki je na steklokeramični plošči. Včasih se tako zatopim v kaj drugega, da me tisi pisk prav vrže na rit in bi drugače zagotovo pozabila. Skratka meni se zdi to dobrodošla zadeva. Da bi bil pa ravno čas moj gospodar; ne vem no. Samo če moram pecivo vzeti iz pečice čez 20 minut, potem to storim. Če se mora neka zel namakat 8 minut in je več nezdravo, potem sem vesela, če jo iz vode vzamem po osmih minutah... magnolija

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

28. jun 2007 14:17

simonka23 je napisal/a:
Hm, očitno sem ena redkih, ki te zadevšne sploh ne uporablja. In če povem po pravici, imam dva doma (darilo), na katerih se samo nabira prah, ker mi nikoli ni bilo jasno, v kakšen namen naj ju uporabim. No, sedaj sem dobila en kup odgovorov. Ampak vseeno mislim, da bosta še naprej lovila prah... Torej je čas, pa brez zamere, vaš totalni gospodar???? simonka23

prav imaš, simonka23...sej res ne gre, da bi bil čas naš gospodar, še sploh v kuhinji. Lepo bom dala maso za rolado v pečico in naj tam počne, kar hoče...jaz pa bom šla za ene dve urci mal na vrt , al pa v šoping. Torej...ure in kar je še te navlake, lepo čez ramo zabrisat, pa gremo lepo v novi dan

Ognjič

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

28. jun 2007 15:04

teta torta, ja... pozabila sem napisat, da iz istih razlogov tudi jaz uporabljam timer (hvala), vse bolj pogosto... Sporočilo je spremenil(a) emily dne 28. jun 2007 15:06:38

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. jun 2007 18:12

Jaz bi bolj kot timer rabila zadevico, da mi pove po kaj hudiče sem že šla v špajz.  Čeprav je do tja par korakov usput pozabim, kaj rabim in pol se šetnem nazaj do kuhinje in se spomnim. Pa spet nazaj v špajz. Še dobro, da mam tam čokolado, da sem malo "podprem" od tega tavanja. jade

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

28. jun 2007 18:28

ALEXIS, je pa to huda fora. Zdaj se bo kuhalo pet jedi in za vsako bo pozvonilo - samo, da najdem vrstni sistem. Hvala! ham-njam

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

13. okt 2007 14:42

Jaz imam pa zdaj takšno luštkano kravco...sem jo že skoraj nesla nazaj,ker ni zvonila---ker nisem pravilno navila.Oh ja,blond! Je pa fajn,ker vedno ko kaj pečem pozabim koliko je bila ura,ko sem dala v pečico.Kriza... Roncolino

Katarinci  

član od: 30.8.2007

sporočila: 20

13. okt 2007 15:01

v Sparu majo zdaj akcijo ko kupiš tri omake pa tistga doniš pakiranega zraven. jat sem ravno včeri kupla..omake pa sotreh različnih okusov: z baziliko, z olivami in za pico ni reavno piščanček ampak jajčka. Katarinci

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. okt 2007 18:32

jade je napisal/a:
Jaz bi bolj kot timer rabila zadevico, da mi pove po kaj hudiče sem že šla v špajz. [jezik] Čeprav je do tja par korakov usput pozabim, kaj rabim in pol se šetnem nazaj do kuhinje in se spomnim. Pa spet nazaj v špajz. Še dobro, da mam tam čokolado, da sem malo "podprem" od tega tavanja. [:P] jade
Jade, ko majdeš tako zadevco, mi javi. Jaz oddrvim dve nadstropji niže, potem pa isto. Tema. Pa spet nazaj in še enkrat. Dobro, da ne živimo v stolpnici. Atina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. okt 2007 20:03

Atina, tam bi imela dvigalo..........kondicije pa ne................... rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti