Tudi sama imam izkušnje z segrevanjem beljakovinskega strupa.
S fenom sem grela hčeri pik ose.Ko jo je peklo sem odstranila in spet segrevala, kar nekaj minut.
Ni bilo otekline, srbečice, redčice. Samo mala luknjica v koži.
ham-njam

Špageti z brokolijem in prepraženimi drobtinami z inčuni

