Lepa zagorelost

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

28. jun 2007 7:59

Tudi meni je všeč rjava koža, ne pa preveč temno rjava. Tudi jaz se zelo rada sončim, pa ne zaradi barve kot zaradi občutka sonca na koži. Tudi sicer hitro porjavim, ne uporabljam krem z zaščitni faktorji ( no, skoraj ne), ne gledam koliko je ura (med 11 in 14 uro) ampak zgolj na občutek. če mi je prevroče, grem v senco, če mi je prijetno, ostanem na soncu. V glavnem pa imam vedno glavo in prsni del pod marelo, trebuh in noge pa na soncu. Sončim se predvsem doma, skoraj vsak dan, začnem po malem v maju in tako dalje. Za kožo skrbim skozi celo leto: vsak teden 1x piling celega telesa in res ni dneva, da ne bi celo telo namazala z mlekom ali oljem za telo. 1x tedensko samomasaža in občasno k maserki. Pa veliko telovadim, vsak dan vsaj 45 minut. Pozimi in poleti in povem vam, pri 40-tih nimam celulita, kožo pa lepo kot še nikoli do sedaj. Pa ne vzeti to kot samohvalo ampak vzpodbudo, da so rezultati, če se potrudimo ! In ne rabimo nobenih dragih kozmetik in anticelulitnih krem.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

13. avg 2007 23:55

men je zelo lepa bela koža... jaz rjavo izkoristim predvsem za zakrivanje nepravilnosti na koži ;) ;) noge so vsekakor lepše rjave in svetleče.. obraz mi je pa lepši bel :S :S twisted logic ;) tak da kar tolažte se "belke" da rjavo ni v modi.. ;) bannanna

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

14. avg 2007 8:18

Za tiste, ki jim je všeč porjavitev: Letos sem 2 meseca jedla Natura slim. Bila sem na soncu vsega skup cca.2o ur. Rjava, da sem se sebe usrašla, ko sem prišla z morja(po obrazu mi ni preveč všeč).Brez alergije, rdečice. Sedaj grem spet za par dni, pa bomo vidl kaj bo. ham-njam

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

14. avg 2007 9:08

Js sem si pa prvoščla prvo en ornk piling celega telesa ... pa šla parkrat za 10 min v solarij ... pa visok zaščitni faktor za na sonce .... pa po sončenju sem si naredla še piling in voila ... moja barva ne bledi .... seveda pa uporabljam še vsakodnevno mleko ki ima pigmente za podaljšanje barve ..... maserka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti