Kam ta konec tedna

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

tema odprta - 21. jun 2007 7:38 | ogledi: 2.941 | odgovori: 9

Prosila bi vas za pomoč in sicer za idejo, kam naj se z možem umakneva za sinov rojstni dan. Letos naju je namreč prosil, dopolnil bo 17 let, da se umakneva v petek in prideva domov v soboto, da bo imel zabavo z družbo v hiši. Ker mu zaupava, da ne bo ne vem kakšne kozlarije, bi mu ustregla. Ker pa je za ziher dogovorjeno šele včeraj zvečer, da zabava bo, moram zdaj na hitro nekaj najti.

Saj sem mislila, da bi vzela vikend paket, pa se mi ga ne splača, ker to pomeni do nedelje; v nedeljo pa ima mož že od jutra obveznosti. Torej se rabiva dat nekam od petka do sobote.

Lepo bi vas prosila za kašno idejo za sobo, za penzion, apartma, v zdravilišču ali na morju, tudi na sever Istre še grem- bi pa le izkoristila situacijo, da še malo uživava dan ali dva. Seveda tudi ne sme biti zasoljeno.

Hvala vsem za idejo, pozdravčke

juma

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

21. jun 2007 7:43

Morda kakšen kamp v Istri? Sonja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

21. jun 2007 7:55

Ali pa kolesarjenje po Prekmurju in vmes obisk kakšnih toplic? Kyara

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. jun 2007 8:04

Lahko prideta k nam pomagat mrvo obračat in spravljat.  

Šotor v avto pa v kamp. Velika planina pa prespita v koči.

jade

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

21. jun 2007 8:43

Lahko pa se zapelješ do Izole, tam prespiš in se nam v soboto pridružiš na:

http://kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9531 

 

Preberi in se odloči - spoznala boš nekaj članic in članov KUL SLO in se imela malo drugače 

 

 

rrr

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

21. jun 2007 8:55

Uh, kar nekaj idej. Za kakšno kolesarjenje po tej vročini nisva, v zdravil. ne vem,če bi dobila za eno noč nočitev. Res pa ne bilo slabo na morčita it, pa napihljivko posteljo s seboj, le manjši šotor morava iti kupit, ker imava le velikega, tistega se pa eno noč ne splača postavljat. Bova šla kar danes ponj, verjetno k Francozu. Potem pa v Ankaran ali kam blizu čez mejo, mogoče Finida, Ladin gaj (po novem Park Umag, Mareda) Mogoče nama bo postalo kampiranje še všeč, po tem ko nisva kampirala že ene 12 let. Lepo se imejte tudi vi, pa hvala za odgovore. Pozdravčke juma

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

21. jun 2007 9:30

jade gotovo se jih bo trlo pri vas tam na travniku,če ni le breg da se samo kotalite,,,,,, kuharca37

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

21. jun 2007 9:34

Ribaracarak, nisem videla tvojega odgovora. sem pa na hitro sem prebrala in bi vas sigurno rada spoznala, saj vas berem s krajšimi presledki par let, registrirala sem se pa pred slabim tednom. Ampak se bojim, da je rok za prijavo in plačilo že pretekel, pa še možu bi bilo treba povedat prej, tako, da ne vem če bo za to. Hvala pa vseeno za povabilo. Imejte se skrajno lepo na pikniku. juma

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. jun 2007 10:43

Kuharca: breg in dolina kamor ti seže oko, okol pa hosta. Imam robinzonske počitnice. jade

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. jun 2007 16:49

Jaz tudi, pa seneni nahod tako hud kot še nikoli. Dopust pa tak!!! Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti