Robinzonske počitnice

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

tema odprta - 19. jun 2007 13:11 | ogledi: 13.982 | odgovori: 29

Čeprav zaradi gužve ne marava hoditi na dopust poleti, sva ga trenutno nujno potrebna in iščeva varianto. Premišljujeva o robinzonskih počitnicah nekje na morju, torej odmaknjeno od množic in v miru. Našla sem samo eno varianto na spletu.

Je kdo že bil? Zanimajo me izkušnje in tudi priporočila prek koga in kam. Hvala.

strelka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. jun 2007 13:18

Na hrvaški obali ali kje drugje?

 

Kaj pa Paklenica? To je poleg robinzonstva tudi adrenalinsko. Pa dolina Tare v Črni gori?

 

Mamamia

mamamia

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

19. jun 2007 13:30

Ker imava samo kak teden časa, bo verjetno Hrvaška oziroma nekaj relativno blizu. Mamamia, lahko kak konkreten namig za Paklenico? strelka

neznan uporabnik

19. jun 2007 13:39

jaz sem slišala da naj bi bilo na pašmanu tudi ta turizem...nisem pa čisto prepričana lovebeyba

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

19. jun 2007 13:42

Pašman varianto sva našla na spletu. Bi bila vesela osebnih izkušenj. Izgleda v redu, je pa precej drago in kot kaže tudi zasedeno, zato iščeva tudi alternative... strelka

incognita  

član od: 18.6.2007

sporočila: 2

19. jun 2007 14:23

Na Pašmanu smo bili že večkrat in smo izjemno zadovoljni... domačini prijazni, turistov pa ne preveč... res je tak bolj miren otok. Posebej priporočam obisk oz. ogled druge strani otoka, ki je precej neobljuden (perfekten mir in zasebnost). Mi se iz Pašmana vsako leto vračamo spočiti, polni miru in lepih spominov, ne pa kovčkov, polnih spmoinkov, ki ti jih nadležni prodajalci v nekaterih mestih ponujajo na vsakem koraku, glasnih ulic, spotikanj na plaži... Priporočam! incognita

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

19. jun 2007 14:55

Jaz bi si pogledala na tem naslovu ribiške hiške. http://www.touristagency-lori.hr/ Tudi midva letos razmišjava o takih počitnicah. katti

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

19. jun 2007 15:16

Super, hvala vsem! strelka

rene  

član od: 6.11.2001

sporočila: 99

19. jun 2007 15:19

Pred štirimi leti sem bila na otoku Ravni žakanj. To je na Kornatih. To so bile mo je najlepše počitnice doslej. Če te zanima mi sporoči na zasebno pošto. To je en čisto minjaturen otoček na katerem sta samo dve konobi spala sva v šotoru ki je že bil tam postavlejen, Ladja-trgovina se pripelje na dva dni.Idila. Samo ti, ovce tu pa tam kak jahtar za pol dneva in gazda v konobi. Upam pa da to še obstaja. Če te zanima mi sporoči na zasebno pošto. Renata Košir

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti