Potovalni kovčki

lojtra1  

član od: 26.1.2010

sporočila: 28

9. mar 2010 18:11

Kakor sem brala na internetu oni popravljajo samo Samsonite kovčke, moj pa to ni. Tako da bi bila vesela še kakšnega predloga. lojtra1

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. mar 2010 7:28

Kopirano s foruma Gore-ljudje, sicer že malce starejšega datuma, ampak vsaj poklicati se splača:

Hvala vsem za pomoč, izbire je sedaj dovolj. Mimogrede - morda bo tudi tale informacija komu koristna - po nasvetu Boštjana sem klicala na Brnik, kjer so mi dali naslove dveh popravljalnic v Ljubljani. Na številki 04/259 43 39 za izgubljeno/najdeno prtljago pri Adrii Airways se baje lahko izve tudi informacije o popravljalnicah drugje po Sloveniji. V Ljubljani je ena popravljalnica Centerkontura d.o.o, Lakotence 7, Ljubljana, tel.: 01/514 32 30, www.centerkontura.si, menda pa so bolj usmerjeni na popravilo kovčkov. Drugi naslov pa je Galanterija Osredkar, Osredkar Bojan s.p., Jakšičeva 12, Ljubljana, tel.: 01/436 34 68

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti