Piknik

moncika  

član od: 1.3.2007

sporočila: 55

29. maj 2007 21:39

kaj se dogaja z mamamio??? moncika

temba  

član od: 7.10.2006

sporočila: 92

29. maj 2007 21:49

Mamamia piše z nevidnim črnilom! Upam, da bo kmalu bolje, ker so njeni nasveti res nepogrešljivi. Pozdrav, Temba temba

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

30. maj 2007 13:32

Sama sem imela v sredo podoben problem in sem servirala 6 razlicnih "solat": 1) rizeva solata: sveze kuhan riz, sir, hrenovka, tunina, paprika, kumarice, crne oljke 2) testninska solata: tunina, sir, kumare, kapre, crne in zelene oljke 3) francoska solata 4) solata s piscancem, gorgonzolo in solato: piscancja prsa popeces in zrezes na kocke, dodas na kocke zrezano gorgonzolo, solato berivka in koscke popecenega tosta, obelis z oljcnim oljem in limoninim sokom 5) solata "italijanska trobojnica": rukola, paradiznik cesnjevec in koscki mladega sira, zabelis z oljcnim oljem (kisa ali limoninega soka ni treba, ker so ze paradizniki kisli) 6) solata s pinjolami in jajcevci: javcevce zrezes na kocke in popecec, v skledo das koscke jajcevza, popecene pinjole (priblizno 2 zlici), na koscke zrezan mlad sir, zabeli z z balsamicnim kisom in oljcnim oljem. Poleg tega sem naredila se grisine (po receptu o Veri, ki je v bazi) in oblozene kruhke. Moji gostje so bili zelo zadovoljni. LP in prijeten piknik ribica

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

30. maj 2007 13:36

Ob odojku ne sme manjkati mlade čebule.Malo je nareži in posoli,nekaj posoljene zalij z bučnom oljem,nekaj pa prelij z kislo smetano.Vložene gobice vzami iz kisa,jih operi,nareži na drobno in dodaj narezano mlado čebulo,sol in bučno oljje.Mislim,da boste porabili več čebule kot solat. ati zlati

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti