jaz vem sem šla lansko leto zadnji teden v juliju na dunaj in je bilo v bistvu že konec razprodaj-le še kar jim je ostalo. Je pa res da je bilo močno znižano ker so bili zadnji kosi. Tako da mislim da se morajo začeti nekje v začetku julija.
Ksenija :) http://picasaweb.google.com/xency.k
mene pa zanima kdaj so razprodaje v italiji in če se sploh še splača nakupovanje v Palmanovi.Pred leti sem bila obsedena z raznoraznimi nakupovalnimi izleti,sedaj bi pa to mogoče malo obnovila
anaeva
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.