Kaj danes za kosilo

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. mar 2002 13:33

Lahko to naredim na hitro, iz baze se vleče naključni recept. Ampak to ni to! Zdaj Marinka izbira te recepte tedna. Niso generirani avtomatično, ampak glede na sezone, letne čase, kvaliteto ... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

29. mar 2002 13:39

Bolezen me najeda in na hrano ne mislim kaj dosti, tako da se mi še kulinarike ni dalo kaj preveč brati. Se pa bližajo PIRHI in na te ne smemo pozabiti. Tudi če sem neješč si jih bom privoščil. Pred leti sem napravil rekord: 18 zaužitih pirhov v 24 h. Danes pride sin iz Avstaralije. Vesele praznike vsem skupaj! Mile

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. mar 2002 19:06

Kaj pa ce ti predlogi ostanejo bolj na forumu kot pa na glavni strani in jih predlagamo mi sami, tako kot je to ze naredila Larisa. Vcasih zadosca ze, da ves kaj bo skuhala soseda, da se ti utrne nova ideja.

svetladom  

član od: 30.1.2002

sporočila: 49

29. mar 2002 21:01

Morda pa bi šlo takole: Naredili bi izbor jedilnikov, npr. kot za recepte, ki se objavljajo na poralu, čez čas pa bi te jedilnike lahko priporočali za določene priložnosti (npr. božični, velikonočni, poletni ipd. meniji)Člani bi pobrskali po svojih knjižicah in kuharskih izkušnjah in bi svoje jedilnike posredovali na Kulinarično Slovenijo. Vsi mislimo, da imamo dosti idej, a ko je kuhanje na vsakdanjiku, večkrat razmišljamo kaj pa že dolgo nismo skuhali ali pa še nismo na tak način pripravili? Več ljudi, več izkušenj in idej. Včasih ni treba dosti, pa je določena jed čisto drugačna, če jo malo drugače pripraviš. Pravijo: mala pika, pa taka razlika! Pozdravček vsem!!! svetladom

neznan uporabnik

29. mar 2002 21:04

Ne se mučiti, pa enkrat nareditite pečena svinjska reberca, krompir v kosih in zelje pa fino zabeljen z domačimi ocvirki. Nič lažjega, pa slastno je. Juh, juh, juhuhu.... marjan zajc

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. mar 2002 21:55

Krasna ideja Marjan. Tudi meni so vsec razno razne pecenke. Le da vsak dan nimam casa tega pripravljati, tako da je to bolj omejeno na vikend. Kaj pa ostalih 364 dni (- 52 vikendov)? Moj zelezen repertuar so testenine in rizote na razne nacine (to je pripravljeno v manj kot 20 minutah), ampak pocasi sem se jih ze navelicala Lep pozdrav, R.

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

30. mar 2002 21:50

Jst se javljam, da bi pisu dnevne jedilnike! Anže Švajger

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti