Vse najbojše in najlepše,
danes in vse dni,
to ti Buča želi.








buča

Bananin puding z vanilijevimi rogljički
http://www.youtube.com/watch?v=mK6eEkhgOcEž
Ognjič, to pa, ko bomo sive....
Ma punce, zlate ste.
Robida, enega bom tudi danes zvečer odprla (sem še ka r v službi, ob sedmih pa bo družina, širša, pri mizi, pa še prirpavit moram vse...), sicer sem pa svoje novo znanje že veselo pokazala....
Mamamia
mamamiaMamamia,
vse najboljše, ostani takšna kot si in ne daj se !!!!!
jasnaMamamia, vsem izrečenim željam se pridružujem tudi jaz....skratka vse naj, naj, naj...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Bananin puding z vanilijevimi rogljički

Pirin kruh s semeni