Vse najboljše in veliko kulinaričnih užitkov!





Naj vsak dan bo s soncem obsijan 

Pirini svaljki s pršutom
![]()
![]()
![]()
Upam, da bodopoljubček,mežik in poln pisker srčkov zdaj le delovali....Mamamia
mamamiaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pirini svaljki s pršutom

Zviti krofi