Lep pozdrav,imam problem,ne vem če je bilo že kje govora o darilih za birmo.zbiram ideje prosim za pomoč.![]()
![]()
![]()
kepca
Lep pozdrav,imam problem,ne vem če je bilo že kje govora o darilih za birmo.zbiram ideje prosim za pomoč.![]()
![]()
![]()
kepca
Če si plačala s kartico morajo imeti pa na banki izpisek, da so ti denar potegnili dol, ko si plačevala v ... trgovini...
Lp Saša
Mir in dobro!Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.