Šolanje ob delu
član od 20052339 sporočil
Uprave v Kranju ni, je pa v Radovljici in Škofji loki. Jaz sem hodila na predavanja v Radovljico, imeli smo jih večinoma ob petkih in sobotah, kdaj pa kdaj se je pa še kak torek ali četrtek našel.
Nena
Hvala vsem za vaš trud, vendar sama nisem bila tako pridna kot vi. mislila sem namreč srednjo šolo, se pravi V. stopnjo.
No potlej pa poglej na ljudsko univerzo, ki ti je najbljižje.Te izvajajo največ srednješolskih programov vendar pa na žalost ne vem ali potekajo predavanja le ob petkih in sobotah.
CARLY
krizanka22 lahko mi posljes e-mail na
kamy@email.si
Kira
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Število sporočil: 14, prikazujem sporočila od 11 do 14
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.