Spopad

tema je zaklenjena

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

tema odprta - 16. dec 2008 18:57 | ogledi: 5.677 | odgovori: 110

Stalno redkeje prebiram kulinarični portal in se v sled tega tudi redkeje oglašam. Razlog tiči v brezobzirnosti besed, ki jih pisci vedno pogosteje in s stalno večjo vnemo pišejo v še tako nedolžne teme. V zadnjem času me je žena opozorila na kar nekaj ostrih tem, na temo "plače" je pa rekla - ežoj in Vendi sta se zagrabila. Glej ga zlomka, res je tako in povrhu sta to ena najaktivnejših članov foruma. Sedaj, ko se "spopad" že ohlaja lahko opravimo prve bežne "analize" prekrižanih prstov. Klasičen spopad je bil dokaj enakovreden do tele izjave spoštovane Vendeline: "In daj no, sprijazni se no s tem, da ni ravno pametno tekmovati v disciplini, za katero ravno nisi opremljen. In ti, dragi forumski kolega, nimaš opreme, s katero bi me premagal v diskusiji, pa ne glede na to, kako se trudiš." Po tej izjavi je izgubila Vendelina vse zaveznike in na bojišču je ostala sama. Noben od članov ali članic foruma, ki se prav pogosto podpišejo pod njene poste se ni več oglasil v njen bran in potem je šlo vse samo še navzdol. Očitno tokrat ni zmagala aroganca, nesramnost, napuh in lep videz. Za spopad in diskusijo moraš imeti SRCE, DUŠO, HRBTENICO in "JAJCA". Vendelina, v zadnjem času ne premoreš mobenega od teh atributov, zato si ostala sama in se utopila v lastnem gnevu. Ne sugeriram na možganske okvare, obisk psihiatrov ali kaj podobnega, le zamisli se nad ostrino besed, ki jo siplješ po bližnjih na forumu. Pred letom ali več je bil tvoj ton precej milejši, čeprav pogosto provokativen, letos pa si prešla meje dobrega okusa in prav je, da te kdo na to opozori. Hvala bogu, da je ežoj dedec na mestu in se ni umaknil, kot nas večina naredi, ko začneš sipati svoj strup naokoli. Tema na koncu sploh ni pomembna, če hočeš spoznati sogovornika, dovolj je, da spoznaš njegov način komuniciranja. Seveda ne pričakujem, da bi se tistim, ki si jih direktno užalila na tem forumu opravičila, saj to nekako ne gre s tvojo vzvišenostjo vštric, pa se bom vseeno pustil presenetiti. BRAVO EŽOJ ati zlati

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

16. dec 2008 19:16

Ati zlati, sedaj bom pa se jaz zapisala nekaj neprijetnega - eni smo otroški vrtec že prerasli, vključno z guilt tripi in attention bitch advertisingom, malo pissing contesta vsake toliko časa pa situacijo lahko samo popestri. Tako lady Vendy kot brat ežoj sta velika in se znata sama branit, ne rabita telegramov podrške (kako je bila že tista znana od soimenjaka Školjča - nema para, nema p**ke, ne podrške politićke), pa še zanimivo ju je brati, ne glede na to, ce se clovek s katerim od njiju strinja, z obema ali pa z nobenim (danas smo ponešto neodlučni - pa možda i niismo). Skratka, grow up. lp, proxima p.s. tujke in internetizmi so izbrani nalašč za podžiganje strasti.

kozamurnik

sporočila: 2311

16. dec 2008 19:19

To si pa lepo napisal ati zlati. Najbolj prazen je tisti,ki je sam sebe poln pravi star pregovor.Pa ne velja samo za Vendelino, jih je kar nekaj na Kulinariki,ki mislijo da se svet vrti okrog njih.Saj morda se-dokler se ne obrne proti njim. kozamurnik

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

16. dec 2008 19:24

ati zlati, Bozic se bliza,.. A ne bi raje kaj dobrega spekel, kot da se spuscas v debate brez konca ? slepakura

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

16. dec 2008 19:31

Že pečemo, brez skrbi. Prav vsaka dabata pride enkrat do konca in nemislim kakšne stare obujat. napisal sem le to, kar se mi je zdelo prav. Proksima čar ali prekletstvo odraščanja je v tem, da ko si "velik" se ne moreš več obnašati tako, kot se obnašajo otroci. Ali pa se morda lahko. ati zlati

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

16. dec 2008 19:43

Kako zelo zelo se strinjam s tabo, ati zlati!

Teme o plačah nisem brala, pa saj ne morem verjet...

Je pa za pričakovat, da nas bo tudi ta tema razdelila na dva tabora. Na tiste, ki zagovarjajo Vendelino (pa je kao ne, seveda, ona tega ne potrebuje...) in na tisti, ki je imamo zaradi njenih žaljivk poln kufer.

Še tole bom rekla - če Vendelina ne bi imela 100% podpore Mamamie (pa kar napišite, da ni res), bi prav gotovo bolj tenko piskala na tem forumu.

Verjetno se bo razvila neprijetna debata, ampak vesela sem, da si to napisal, ati zlati!

jasna

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

16. dec 2008 19:50

OOOO ati zlati se kar strinjam s tabo ,ker gre men tud že mal na živce s svojimi komentarji ta naša Vendelina.Bolj ,ko jo berem manj jo zastopim kaj sploh hoče povedati. kriznana

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

16. dec 2008 19:57

Predvsem ja Kulinarična Slovenija en krasen portal, kjer se veliko naučim (vsaj jaz). Velikokrat kaj vprašam mogoče ne ravno na pravem mestu (na kar me prijazno opomni naša moderatorka). Mnogokrat se z prebranim strinjam, včasih pač ne. In takrat se ponavadi ugriznem v prste in ne pišem. Ko mi gre pa kdo na "jetra", ga preskočim...enostavno, kajne. Ljudje smo pač individuali in tako moramo jemati pisanje posameznikov. lepo in radi se imejmo. ursa40

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

16. dec 2008 20:03

ma jaz bom pa nekaj napisala, da ne bo ta tema prehuda. jaz sem pa na temi, ki sem jo odprla rezbarjenje ugotovila, da je tle na kulinariki veliko , veliko dobrih ljudi. Ne bom vseh omenjala, da koga ne pozabim napisat, ma da ti nekdo , ki ga ne poznaš še kliče v knjigarno in zrihta knjigo, ki sta samo še dve v celi Slo?! To je res zlata vredno. Pa da se da vsem popat linke gor,... ati zlat, maš pa prav. Kar nekaj jih je ki prav pri vsaki temi na veliko pametujejo, kot da so strokovnjaki na čisto vseh področjih. No jaz se potrudim odgovorit kar znam . vesele praznike vsem! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

16. dec 2008 20:31

Katarina K je napisal/a:
... ...je tle na kulinariki veliko , veliko dobrih ljudi...  

Nasja

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

16. dec 2008 20:41

babe..in deci.. slovinkita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti