Spopad

tema je zaklenjena

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

17. dec 2008 11:14

Teme o plačah sicer nisem spremljala, vendar se mi že nekaj časa dozdeva, da je Vendelina s svojimi sicer "strokovnimi" odgovori čedalje bolj pikra in nesramna. Pa še kdo bi se našel, kot pravi Ati zlati. Dragi moji, svoje težave boste morali reševati drugje, z znašanjem na nič krive udeležence foruma vaše nezadovoljstvo ne bo nič manjše, v klepetanje na forumu pa vnašate veliko slabe energije. Priporočam najprej pogovor s samim seboj, potem pa verjetno še s kom. neny111

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. dec 2008 11:27

Ne mislim se kregat, rada pa bi razčistila stvar, ki me žuli, Kdo je Vendelina jr? Razumela bi, da se ščiti človeka, ki si tega zasluži, prijazen, dober, prisrčent itd, Zakaj se ene potlači nezasluženo enim pa je vse dovoljeno? Zanima me, če bi take bloge kot jih piše V.JR nekdo drug pisal kakšna bi bila reakcija.....oh, sej vemo...

Povedala sem vse kar sem mislila, zapustim temo in moreda še kaj...

 

lp

Anamarija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

17. dec 2008 11:51

 

Me en dr... briga kdo koga ščiti - tu na forumu se mi zdi, da nihče nikogar, saj vsak vsakomur lahko vse "reče", da pa enim bolj ustreza pisanje enega kot pisanje drugega je pa zame najbolj normalna stvar na svetu.

 

Eni pač lačnemu dajo ribo, drugi ga skušajo naučiti loviti. In kdaj mimo pihnejo.

 

In pri bogu, pa saj ste Vendelino vi sami naredili zanimivo, s svojimi odzivi. Spreglejte jo, ignorirajte, pa je zadeva rešena. Saj imamo gumb scroll down na tipkovnici, ali ne?

 

Ali pa bomo morda kakšno peticijo podpisovali? Recimo, Vendy ne sme več sem pisat, razen če peče grške piškote. Ali na primer mamamia naj utihne, ker nima drugega dela kot se "šlajhat" po Kulinariki. Pa xy (če je kdo s tem nickom, ni mišljen on osebno, ampak zgolj kot oznaka za kogarkoli) naj neha smešna in butasta vprašanja posatvljat.

 

Da ne bi ponavljala po nepotrebnem - ursa 40, proxima (itak) in mamaf so napisale, pod kar se podpišem.

S tem da nismo v vrtcu ali jaslih, ampak me to tu spominja na skupek kalimerovcev.

 

Ej, jej, vehemnca ti presneta.

 

 

 

Mamamia

 

 

 

 

 

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. dec 2008 11:58

spagon je napisal/a:

Ežoj je pa tud velik fant in pomoje odlično parira Vendelini, veliko bolje kot se zdi na prvi pogled.

saša
Evo, to je to. Jaz sem prepričana (in bi bila srčno rada temu priča), da bosta Ežoj in Vendelina enkrat en tak rokenrol (ki ga je Ežoj enkrat že napovedal) na mizah odplesala, da bomo vsi mi, ki tukaj nekaj "pametujemo" z odprtimi usti strmeli. In če nam bo dano, bomo potem lahko zagriznili v bleščeče glazure na njegovih piškotih in občudovali najlepše salonarje lady Vendy. mamaF - Mojca Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 17. dec 2008 11:59:05

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

17. dec 2008 12:11

Uf se je tu nabralo enih frustracij. Klasika, boj se tistega, ki za sebe pravi da je strpen, ogni se tistega, ki pravi, da se ne misli kregat. Teme o plačah sicer nisem spremljal /la, samo.. Ljudi božji, če že komentirate, vsaj temo pazljivo preberite. Tudi in predvsem tiste, s katerimi se ne strinjate. Kaj takšnega je pravzaprav V. Jr. napisala? Dosti zanimivega, malo sta se z Ežojem pičila, mogoče je pol njenega odstavka za MOJ okus bilo res tu mač. Ampak, a se vam ne zdi, da se Ežoj zna prekleto dobro sam braniti? Pa še fino ga je brati. In brez konflikta sploh nebi zvedel za Naomi Klein, v naši knjižnici imajo za pokuišino eno njeno knjigo v SLO, pa nekaj v ANG. Pa za Chomskya sem se končno odločil, da ga preberem, čeprav ga Francis Wheen v Kako nam vladajo prodajalci megle, milo rečeno polula. Anamarija, mene tudi žuli, ali je Oswald res ubil Kennedija. Pa Vendy tukaj ne piše bloga. lp Vlado

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

17. dec 2008 12:16

Problem vidim samo v tem, da se nekateri počutijo osebno napadene. Naša Vendelina je prav zanimiva za brat, vendar pa moram priznat, da ji včasih malo ponagaja sam pristop. "Lepa beseda lepo mesto najde" pravijo. Verjamem, da je strokovnjakinja na veliko področjih, vendar bi morala delati tudi na oliki. Ker roko na srce, tudi mene pogreje, da včasih tako vehementno in pokroviteljsko odgovarja vsemu živežu na teli naši kulinariki. Nekdo vpraša nič hudega sluteč za nasvet, morda malce nerodno, pa ga že zmobardira. Samo to je. Na nas je, ali bomo to spregledali, ali pa se bomo šli kregat. Tako da, nima smisla, pomoje nas je vse tale dolgotrajen dež znerviral, pa smo vsi malce nasajeni. Bi bilo pa zanimivo slišati Vendelini odgovor oz. njen zorni kot. Ne smemo pozabiti, medalja ima dve strani. Kar se pa ežoja tiče: Morda še celo uživa v debatah z Vendelino jr.:) Lep dan, pa čeprav deževen! Gigi_84

bmirka  

član od: 9.6.2008

sporočila: 9

17. dec 2008 12:46

No, čisto res, kje pa vendarle je danes Vendelina, da se nič ne oglasi? bmirka

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

17. dec 2008 13:01

Kako že gre tisti pregovor? Kdor molči, devetim odgovori.... Sicer pa se podpišem pod mamoF, mamamio in Vladom K

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

17. dec 2008 13:18

Dajte no, najprej preverim Vendelinina pisanja, ker piše daleč najbolj zanimive poste. Ne spuščam se v njen karakter in oliko, jo pa iskreno občudujem, ker se skoraj na vse spozna in ima pri vseh temah kaj pripomniti. In ko pripomne, pripomne "orenk", ne kar tako, površno. Prav rada bi šla kdaj z njo na kavo, dojemam jo kot unikatno in posebno osebo. Všeč mi je, da se na enem forumu najde toliko različnih piscev in prav zaradi tega je forum živ in zanimiv. Če vam nekateri odzivi niso všeč, jih pač ignorirajte, saj nas nihče ne sili, da se strinjamo z vsako napisano besedo. Enako kot Vendelina mi je všeč tudi Ežoj in posebej še, če "nastopata" oba (hkrati). Oba imata enako namazan jezik in ošiljeno pero in po moje nič ne potrebujeta naše pomoči. LP, Barbra

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. dec 2008 13:24

bmirka je napisal/a:
No, čisto res, kje pa vendarle je danes Vendelina, da se nič ne oglasi? bmirka
Medtem sem napisala en esej o mastnih laseh in božični zvezdi. Ežoju poslala prvi del seznama ekonomske literature. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti