Spopad

tema je zaklenjena

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

17. dec 2008 10:01

Če bi vsi pisali tako kot pišejo: a/ ko niso anonimni, b/ tako, kot da bi za njimi zapis prebrala mama ali kdo od bližnjih, bi bili zapisi gotovo prijaznejši! Vsaj jaz se tega poskušam držati! veverica

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

17. dec 2008 10:10

Ati zlati,tudi jaz sem te pogrešala.Moram ti povedat,da je tvoj domači prijatelj,spet dobil same pohvale.Še enkrat hvala za recept. renata69 http://renata69.moj-album.com/

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

17. dec 2008 10:14

Končno.......... petardica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

17. dec 2008 10:22

MamaF ti si taka fejst punca

Ežoj je pa tud velik fant in pomoje odlično parira Vendelini, veliko bolje kot se zdi na prvi pogled.

saša

alenka  

član od: 1.4.2004

sporočila: 30

17. dec 2008 10:27

Men se je tudi ta forum včasih zelo dopadel, ker za razliko od ostalih ni bilo gor nobenih provokacij in nepotrebnih komentarjev, ampak smo si ljudje dobre volje na razne načine hoteli pomagat in nisem nikoli pričakovala, da se bo na naš račun kdo bril norce in žalil človeka vse povprek, kot se to dogaja na ostalih forumih. Forum kulinarike je bil na nivoju, kar se pa bojim, da ni več zaradi določenih posameznikov. Dajmo se poskusit spravit nazaj na stare tire, da ima človek užitek prebirati in komentirati. Pa en lep dan vsem skupaj alenka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

17. dec 2008 10:36

OBVESTILO: filter še vedno deluje.....samo vključiti ga je treba.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

17. dec 2008 10:40

kozamurnik je napisal/a:

Tu je govor o Vendelini, ki mi je pravzaprav velikokrat celo zelo prijetna, ampak isto aroganco bi lahko prenesli na kake druge klepetalke(klepetalka,? kaj sploh to je?!) ki si upajo klepetariti (ne berem klepetalnice le neka manj zvesta obiskovalka le te,mi je povedala,kaj se tam dogaja...) samo ko so na kupu, ker se zavedajo da bi ena sama ostala uboga in sama samcata. Kar recite da ni res in hitro zbrisite post!.Jaz sem prva napisala da je tu vrtec, pa ga je nekdo zbrisal. Zdaj ta izraz popravlam in si upam napisati da so tu pravzaprav jasli! kozamurnik

 

Ejga, kozamurnik, zdaj pa ti sklepaš glede na to, "kar ti je zaupala neka manj zvesta obiskovalka klepetalnice" - hkrati pa priznaš, da klepetalnice sama ne bereš... jaz sem kar zvesta tam, in te toplo povabim, da prideš. Prepričaj se najprej na lastne oči, kaj se tam dogaja, potem pa očitaj aroganco.

Je fino, veš, ker se shranjuje zadnjih 600 strani klepeta, tako da lahko ponoči preveriš, kaj smo čez dan klepetali... Mene ni nič sram tega, kar napišem - saj vem, da lahko vsak prebere. Leti pa debata na vse konce in kraje - babe na kupu...

 

Zakaj pa mislite, da imamo tako vreme, odkar so takele teme na forumu?

tulka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. dec 2008 10:41

rimljanka je napisal/a:

OBVESTILO: filter še vedno deluje.....samo vključiti ga je treba.

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

 

Novo

Na žalost pa nimamo filtra "Vendelina jr."...

Lep dan in veliko se smejte

kozamurnik

sporočila: 2311

17. dec 2008 10:54

Tulka, klepetalnica me preprosto NE zanima, tisti mi je to povedala, pa verjamem, ker ne pripada nobeni "familiji" in se za prijateljstvo ne priklanja pred nikomer. Morda se bom pa res enkrat sama prepricala, pa dvomim da bi me zanimalo. Toliko pameti na kupu verjetno ne bi prenesla, sicer pa imam zelo rada iskrene ljudi.In nepristranske. kozamurnik Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 17. dec 2008 11:02:23

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. dec 2008 10:59

Simona84 je napisal/a:

rimljanka je napisal/a:

OBVESTILO: filter še vedno deluje.....samo vključiti ga je treba.

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

 

Novo

Na žalost pa nimamo filtra "Vendelina jr."...

Lep dan in veliko se smejte

 

Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti