Revma priporočena živila

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

26. nov 2014 18:20

@bixel moj nasvet

Probaj, škodit ne more!

2 deci vroče vode, žlička cimeta v prahu, dve žlici medu, pripravek spij 2x na dan. Bolečina bo manjša, izginila pa ne bo.

Moj mož je leta nazaj bil poizkusni zajček, ko so pri nas izvedli tako imenovano mozaik operacijo osteroartritisa. Naredili so mu punkcijo kolena in to sklepno tekočino prenesli v palec na stopalu. Prej je imel že dve neuspešni operaciji. Po tej metodi, se je stanje umirilo. Res je potem imel eno leto problem s kolenom, ampak danes problemov z osteoartritisom nima več. Zgoraj navedeni napitek, je pri nas postal del vsakdanjika.

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

26. nov 2014 18:44

Moj napitek je pravzaprav kombinacija dveh, tega od babka1951 in drugega, ki zajema kurkumo, kokosovo maslo in ingver.

Meni je oteklina in bolečina v sklepu, ki je obolel zadnji, pred kratkim, izginila po par dneh, v drugih dveh pa se je zaenkrat močno omilila, izginila pa še ne. Ampak, upanje umre zadnje, sicer je pa že to stanje zelo velik napredek. 

robida

bixel  

član od: 16.1.2009

sporočila: 7

28. nov 2014 0:16

Hvala obema za nasvet, bom poskusla kr obe kombinacije in upam da bojo delovale. 

bixel

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti