Obvestilo: zaklepanje članov

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

30. apr 2014 22:21

MiriBon je napisal/a:

Thread necromancy over 9000.


Life is war against boredom~



Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 30. 2014 22:01

 

????

rrr

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

30. apr 2014 23:11

mopsika je napisal/a:

Sem nova članica in ob prebiranju nekaterih odgovorov sem zasledila,da so nekateri zelo nesramni in provokativni, bi bilo bolje,da ne bi bili prijavljeni in bi jih bilo treba zakleniti.



mopsika

 

Mopsika, a je s teboj vse v redu? 

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

30. apr 2014 23:50

Ne vem, kaj misliš Dragička, jaz sem samo omenila,da nisem pristaš zlobnega pisanja na forumih, nič drugega. Mislim, da so forumi namenjeni spoštljivemu pisanju in kramljanju, mislim,da se ne motim, kajne, rada prebiram forume, izvem vedno kaj novega, ne podpiram pa nesramnosti, naslov tega foruma je "zaklepanje članov", kajne?

mopsika

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. maj 2014 0:55

MiriBon je napisal/a:

Hello marcell.



Life is war against boredom~

 

MiriBon, 

Vanja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

1. maj 2014 6:34

mopsika je napisal/a:

Sem nova članica in ob prebiranju nekaterih odgovorov sem zasledila,da so nekateri zelo nesramni in provokativni, bi bilo bolje,da ne bi bili prijavljeni in bi jih bilo treba zakleniti.
mopsika

lp

mzm

Vesna555  

član od: 19.1.2012

sporočila: 56

2. maj 2014 1:07

mišzmoke je napisal/a:

mopsika je napisal/a:

Sem nova članica in ob prebiranju nekaterih odgovorov sem zasledila,da so nekateri zelo nesramni in provokativni, bi bilo bolje,da ne bi bili prijavljeni in bi jih bilo treba zakleniti.
mopsika

lp



mzm

Z vsem spoštovanjem Mopsika, resno predlagam da si ponovno prebereš kar te je Dragička vprašala.

Vesna555

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 285

2. maj 2014 6:42

Kot vidiš v tej temi si nesramnost nekateri na tem forumu razlagajo zelo po svoje Mopsika.

Nikita

petra.petra  

član od: 6.12.2006

sporočila: 34

2. maj 2014 13:46

Nikita je napisal/a:

Kot vidiš v tej temi si nesramnost nekateri na tem forumu razlagajo zelo po svoje Mopsika.



Nikita

 

 

In to je razlog, da se nekateri člani čedalje manjkrat pojavimo na forumu. Je potrebno biti zelo previden kaj vprašaš, kako vprašaš in na kakšen način vprašaš. Žal, tolikokrat sem že bila priča nespodobnim odgovorom, da sem se večkrat zamislila.. predvsem nad tistimi, ki podajo svoje mnenje..kdo so, da lahko sodijo

petra.petra

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12653

2. maj 2014 14:02

Jaz mislim,da so vsi forumi namenjeni sproščenemu klepetanju, da se med seboj spoznavamo, čeprav se ne poznamo. Tudi na kulinariki ne bi smeli pisati neprijaznosti,saj ima vsak pravico,da napiše svoj recept, pa da ga potem proba narediti in preizkusiti, kdor želi, v tem je čar kulinarike, saj več glav več ve, vsaka hrana se lahko naredi na več načinov, treba je probati in ne že vnaprej soditi, ne smemo biti nestrpni,star slovenski pregovor pravi: lepa beseda, lepo mesto najde,  pa lep dan dragi forumci, upam,da ste kje v naravi, ker je še praznik.



mopsika



Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 02. 2014 14:04

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 02. 2014 14:25

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

2. maj 2014 15:15

Mopsika,forumi, kjer se samo sproščeno klepeta z neznanci, niso kaj prida zanimivi. Tam, kjer se srečujejo različna mnenja, je pač tako, da če ti napišeš svoje, ga lahko tudi drugi. Pa ne pričakuj, da bo enako tvojemu. Če sprašuješ za nasvet, se ne pritožuj, če dobiš tudi take, ki ti niso všeč (čeprav so tisti ponavadi najbolj uporabni). Če rečeš "jaz to delam tako pa tako", se jih bo takoj našlo 10, ki to delajo povsem drugače in so tako kot ti prepričani v svoj prav. Tako kot mi ne vemo nič o tebi, tudi ti nimaš pojma o nas. Postavila si se pač pod žaromet v lastni režiji in ne pritožuj se zdaj, če si te vsak slika po svojih predstavah. Ni pa res najbolj posrečeno, da po par dneh na forumu že začneš sestavljati sezname, koga bi bilo treba spraviti stran, da se boš ti tu počutila bolje. Beri tiste, ki so ti všeč, ignoriraj tiste, ki ti niso, pa bo za vse prav. Če te kakšen tako zelo muči, da ti ne da spati, napiši zasebno sporočilo in razčistita, če je treba. Če malo bereš zapise teh in onih, se ti zdi, da ene kar hitro prečitaš, drugim pa nikoli ne prideš do kraja. Kaj se v resnici skriva za podobicami tu gori - kdo bi vedel.  Kulinarika pač ni jagodni izbor modrecev tega sveta, niti zabavljačev, niti zgag, niti sivih miši, je pa zraven nekaj malega od vsega. Zato je pa zanimiva in tako dolgo živi.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti