Ežoj, dobro si se spomnil tole z modelom za šarkelj


. Jaz bi sicer pod ta biskvit v obliki šarklja dala še en navaden okrogel biskvit za torto, da bi bila vulkanska gora še malo višja, sploh pride tisto ekstra nadstropje prav, če je torta za več ljudi. Torto bi potem nadevala s sadjem (sveže jagode) in smetano ali pa s čokoladno kremo. Okrog in okrog premazala s čokoladno smetano ali pa s čisto navadno belo, bi verjetno potem prišla lava bolj do izraza , za lavo, ki bruha iz kraterja bi uporabila rdeč preliv (Sladki greh jagoda npr.)
Ninja24
Sporočilo je spremenil(a) Ninja24 dne 06. apr 2007 11:24:40