Kruhomat - kakšen

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. apr 2007 13:00

A reees....ja, pol bo pa potrebno dati kakšen tolar (€) več, pa pogledat za kiro drugo firmo... Escada

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. apr 2007 13:05

Pa glede na to, da ga bo treba na dopuste s seboj nositi, bi bil verjetno manjši z eno gnetilko bolj priročen Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. apr 2007 7:44

No, včeraj sem jo po hitrem psotopku odkurila k sestri in si ga sposodila za kak teden, da vse sprobamo. Tako je prvi kruhek prišel že včeraj ven, samo glede na to, da je Nejčeva moka sestavljena predvsem iz škroba, je tako neverjetno bel, ni zlato zapečen. Drugače mu nič ne manjka. Danes sledi ponovitev vaje, ko bom probala še ta zeo zapečeno verzijo, tale se je pekel na srednji porjavitvi, o kateri pa ni bilo ne duha ne sluha.

ampak še zmeraj čakam na predloge. Smo pa že ugotovili, da ne rabimo takega z dvema gnetilkama, ker bomo raje večkrat pekli svež kruh. Glede na to, da ga je samo Nejc, ga ne zmanjka tako hitro. Pa če bo še en PKujček septembra privekal na svet, bo pa še zanj. 25 % možnosti je. Držimo pesti za ostalih 75 %. 

Loni Makaroni

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

10. avg 2009 12:43

Da malo osvežim temo pripravljam se na nakup kruhomata in me zanima, glede na vaše dosedanje izkušnje in novo ponudbo po trgovinah, katerega priporočate in na kaj moram biti pri nakupu pozorna oz kaj moram vprašati prodajalca? Hvala vam že vnaprej girica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. avg 2009 13:03

Ker sem že sama načela to temo, naš Severin še vedno dela brez problemov. Imamo pa še enega Clatronicovega z dvema gnetilkama. Testirali smo pa tudi Moulinexovega. je pa res, da kruhomat strogo uporabljamo samo za peko Nječevega PKU kruha, ta je v vseh dos edaj preverjenih aparatih ratal. Samo nekje je bilo treba čas peke podaljšati. Loni Makaroni

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

11. avg 2009 14:18

Loni, hvala, da si se oglasila. Sama sem si tudi razgledovala veliko ponudbo različnih modelov, ki jih ima Moulinex. Kar nekako se ne morem odločiti. Pozorna pa sem bila tudi na oceno različnih modelov na spletni strani Zveze potrošnikov: http://www.zps.si/dom-in-vrt/gospodinjski-apara in prav Moulinex-ov model je tu zelo slabo ocenjen. Ker je pa to test iz leta 2008 sem želela slišati vaše najnovejše izkušnje. Če sem prav izluščila iz vseh pogovorov je pomembno, da ima dve gnetilki ....o ostalem pa se mi niti ne svita girica

pujsek  

član od: 10.9.2008

sporočila: 129

18. avg 2009 10:42

Jaz sem pred 14 dnevi kupila Moulinex kruhomat, tašča ima Clatronic. Sem še čisto navdušena in pečem vsak dan. Meni se zdi kruh v Moulinexu boljši, bolje zgneten, je zelo rahel, kruh ima lepšo strukturo kot pa taščin, ki je pečen v Clatronicu. Je pa res, kot piše v testu zps, da se zgornji del kruha v Moulinexu ne zapeče enako kot spodnji in stranici (ostane bolj svetel). Ampak mene to me ne moti. Pomembno mi je tudi, da je večji volumen (za 1,5 kg kruha). Sicer ne bom nikoli pekla take količine kruha na enkrat, ker mi je potem preveč čuden format kruha (prevelik), ampak mi je večji volumen pomemben za gnetenje kvašenega testa (npr. za krofe). pujsek

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. avg 2009 11:52

No, mi smo tudi sprobali tega ta slabo ocenjenega, brez pripomb, kruh je vedno ratal, prijateljica z njim nima nobenih težav. Loni Makaroni

Katja D  

član od: 20.5.2006

sporočila: 446

20. avg 2009 6:48

Jaz imam Moulinex, ampak še starejši model - leta 2007 mi ga je prinesel Dedek Mraz

Meni tudi 1 gnetilka povsem zadošča, kruh se mi zdi dober, vedno je uspel, ni bilo težav.

Sem se pa v letošnjem letu navadila, da kruha ne pečem več v kruhomatu, ampak kruhomat uporabljam le že za zamesitev in vzhajanje testa, potem pa pečem v pečici.

Katja D.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

21. avg 2009 8:26

Priporočam Clatronic z dvema gnetilkama! Koliko je kruh rahel in koliko ni, pa je veliko odvisn ood izbire programa (poleg sestavinm seveda).

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti