Novosti na kulslo: 22.3.2007 - kratka obvestila

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 23. mar 2007 15:16 | ogledi: 2.038 | odgovori: 5

Ne vem če ste opazili, na portalu ko miško zadržite čez temo foruma se zdaj pojavi kratek opis teme (del prvega sporočila), prav tako na lokalih in receptih (na receptih le takrat, če je avtor dodal kratek opis). To slednje s kratkim opisom je novost, v kratkem bom povabil avtorje da dodajo kratek opis in čas priprave, ampak v tem trenutku še nisem, ker še nekaj pripravljam.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

23. mar 2007 15:32

Opazila, opazila... pa sem prvi moment mislila, da sem spet kaj narobe naredila. Ja, Jernej, koliko novosti v tako kratkem času, pa še nekaj pripravljaš?! Glej, da se ne boš vžgal! (saj veš, da se hecam) Ampak res, od kod ti toliko idej? LP Lipa

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

23. mar 2007 16:41

Opazila, opazila, samo pohvale nisem imeka kam napisat. BRAVO JERNEJ IN EKIPA. reza

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

23. mar 2007 16:58

 

Čas priprave in peke... Prištejem tudi vmesni čakalni čas hlajenja npr.kreme?

 

Vesna Leben

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. mar 2007 17:03

Ja saj ni treba vsakega popravka hvaliti Zanimalo je, če vsem dela... Oh, ideje niso noben problem! Idej je dovolj. Čas omejuje, ne ideje. No pravijo da je še vedno bolje kot obratno ;-) ligojna: Ja, razmišljali smo o času in se odločili za malce nenavaden pristop in sicer čas vsega skupaj. Razdeljevati na vse dele oz. narediti več časov ne vem če bi vsi znali nastaviti. In smo se vprašali kaj gospodinje zanima pravzaprav. Mene bi recimo zanimalo, kaj lahko pripravim v eni uri. Torej od trenutka ko začnem, do trenutka, ko končam. Če se hladi, tudi to. Denimo ura je dve, vem da otroci pridejo iz šole ob štirih, torej imam 2 uri časa. Za vse skupaj. Zato smo se odločiti za CELOTEN čas. Torej čas, ki je potreben od začetka priprave (ok, sestavine moraš imeti doma!) pa do trenutka, ko lahko nekaj pojemo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Otilija  

član od: 30.11.2003

sporočila: 83

23. mar 2007 18:07

Super, to je pa nekaj najboljšega. Bravo!

Otilija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti