Za čebulni kruh čebulo vedno popražim na olivnem olju, dodam tudi malo česna, ker mi je všeč ta okus, namesto kozjega sira pa nariban parmezan. Vse skupaj umešam v običajno krušno testo in rezultat vedno izgine v trenutku. Nobena velika znanost.
LisaČebulni kruh!
In rezultat vedno izgine v trenutku. ![]()
![]()
![]()
Sicer pa nobena velika znanost, kar ali pa če znaš. Nekaterim je velika znanost že jace speči. ![]()
![]()
naor
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
