Okrasne rožice za torto

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

19. mar 2007 13:05

mperhaj tisto ni moje delo, jaz po večini kar kupim če že kaj pacam:) sem ujela enkrat ta link in shranila, tako da lahko še kdaj s kom delim... p

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

19. mar 2007 15:58

Čao, ja, tudi jaz sem v "obdobju", ko me ful drži, da bi se naučila delat rožice za okras. bom poskusila najprej z marcipanom po navodilih tie. sem pa kupila zdej ene čokoladne okraske, ki so v bistvu še v kalupu in ti, potem ko jih porabiš, seveda ostane in lahko na novo vliješ čokolado. najbrž je to precizno delo, ker so majhni, a bom poskusila. Lep pozdravček, S.

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

19. mar 2007 18:32

Še enkrat se javljam sem pogledala stran pri G. Goljatu in ima razpisan tečaj za okraševanje tort 6.4. 2007, zanima me ker vem, da vas je bilo že kar nekaj pri njemu ali je to v popoldanskih urah in koliko časa traja ter približna cena! lp Mateja mperhaj

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

19. mar 2007 18:39

mperhaj, tole sem nasla na isti strani (cena in cas tecaja): Tečaji za gospodinje so namenjeni vsem kuharicam in kuharjem, ki želijo poglobiti svoje znanje na določenem kulinaričnem področju. Vsak tečaj traja 4 ure, s pričetkom ob 17 uri, vsak udeleženec pa se seveda s hrano lahko ukvarja tudi sam - pogosto se prav dobro najemo. Cena posameznega tečaja je EUR 33,40 (8004,00 SIT). Tečaji se izvajajo v naših prostorih na naslovu Frankovo naselje 74a, Škofja Loka. S klikom na naslov tečaja lahko izpolnite elektronsko prijavnico. Jerneja USA

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

19. mar 2007 19:07

Vidim, da sem bila prehitra hvala za informacijo. Je mogoče še kakšna zainteresirana za ta tečaj jaz bi šla iz Ljubljane, za družbo, da ne grem sama! lp Mateja mperhaj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti