Daisy, vidim, da si se odločila, da narediš kremo še enkrat - zelo pametno. Ne dvomim, da je bila torta odlična.
Samo - če smo čisto natančni, ji drugič reci kar "čokoladna torta". Saj veš: prava saherca je namazana samo z marmelado (in ne s kremo) ter oblita s čokoladno glazuro.
teta torta
Pizza in torta
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=5130
- po tem receptu delam pico jaz.
katti
Daisy, me zelo veseli, da ti je bilo testo všeč
Blanchy
TETA TORTA - vem da nisem naredila originalne Sacher torte, v bistvu je bila Sacher ( z dodano čokoladno kremo) ha,ha. Tako sem naredila zaradi sina ki obužuje čokoladno torto in če bi dala notri samo marmelado je tudi pod razno ne bi jedel.
Ko delam Sacher torto za druge pa naredim originalno.
BLANCHY - me veseli da tudi tebe veseli. Še enkrat, res je bilo odlično.Hvala.
lp

White Daisy
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
