Apartma na korčuli ali hvaru - iščem

otka123  

član od: 30.7.2010

sporočila: 1

3. apr 2011 13:36

Joan je napisal/a:
Pozdravljeni!

Ker več glav več ve, pa tudi izkušnje prinesejo svoje, vas sprašujem, ali kdo ve za kontakt kakšnega prijetnega in cenovno ugodnega apartmaja na Hvaru ali Korčuli, za 2 osebi, ranga 3-4 zvezdice, klima ni obvezna, zaželen dostop z avtom do apartmaja, in pa mirno in ne preveč bučno okolje, ter v neposredni bližini čistega morja.

Sprašujem vas zlasti zaradi vaših izkušenj, saj je na netu polno oglasov in relativno visokih cen, potem pa znajdi se, kdor se more...

Lep sončen dan vam želim,
Joan

Joan@mail386.com

Joan
Apartma za 4 osebe v starem delu mesta Korčula 30 evrov, za 6 oseb 65 evrov, slike so zraven, kontakt tudi, gospa je zelo zelo prijazna, mi smo rezevirali 14 dni, izgleda čudovito, komaaaaj čakam :) http://apartma-on.net/Apartments-Korcula/det Sicer sem pa zgoraj izpolnila obrazec, kaj bi rada, pa so mi poslali enih 10 ponudb lastniki apartmajev, in potem lahko se še malo pogajaš za končno ceno, super, res, se splača pogledat. otka123

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

4. apr 2011 17:41

Čepav je Joan apartma iskala l. 2007, vsak nasvet prav pride - za nekoga. Se vidi, da se bližajo prvomajski prazniki in da nekateri razmišljajo že tudi o dopustu... Seveda, rezervacije po sistemu kdor prej pride, prej melje (= iz apartmaja noge direkt v morje). Čeprav mislim da prav sile ne bo in če ne greš na dopust v času med 15.7.in 15.8. se najde apartma takorekoč kjerkoli. Oh, da sem spet mlada, bi šla poskusit kar na slepo srečo. Kjer se ustavim, ker mi je všeč, bi iskala še bivališče... anaboleyn

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

9. maj 2012 10:43

Upam, da si šefu ponudila zastonjsko bivanje, če ti že dovoli brezplačno reklamiranje.

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti