Kvačkanje

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

28. feb 2007 18:33

Ligojna, mene pa zanima, če imate kakšen poseben recept za tiste kruhke s ptički. Predvidevam, da je kvašeno testo, a so vseeno obdržali lepo obliko. Za kakšno priložnost pa ste jih spekli? Hvala za informacije, aknelab

patricia 3  

član od: 1.1.2007

sporočila: 11

9. nov 2007 18:20

POZDRAVLJENA! TUDI JAZ ZELO RADA KVAČKAM. ALI BI MOGOČE KATERA LAHKO OBJAVILA KAKŠNE VZORČKE ZA ANGELČKE! ZELO BI JIH RADA NAREDILA VENDAR NIKJER NE NAJDEM VZORCEV! ŽE VNAPREJ NAJLEPŠA HVALA! patricia 3

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

10. nov 2007 8:52

Bom pogledala po mojih revijah in če kaj najdem, skeniram in ti pošljem po meilu. Sporoči mi ga na zs.

 

lp 

Marjana

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

10. nov 2007 10:43

Tudi jas rada kvačkam,sem začela že ko sem imela 12 let.Tega se je nabralo veliko,za darilo če je treba mi tudi prav pride,posebej ena riba ki je hitro narejena pa je lahko sama zase,lahko pa tudi ima majhne ribice.kvačkala sem tudi zavese,dolge,kratke,uzorce sem najdla v burdi.Tudi ko grem k svoji mami,najdem kakšen uzorec ki mi je všeč.Res je da pri tem uživam,tako se najbolj odpočijem.LP. golubić

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

13. nov 2007 23:11

Kako lepo, dve stvari, ki sta mi najbolj pri srcu skupaj: kulinarika in kvačkanje. Če ima katera mogoče kakšen vzorec za ovalni prt (ali tudi pravokotni), ki narejen z vezanjem posameznih motivov ampak v celem, bi bila zelo hvaležna za kopijo vzorčka. Hvala. Pesnica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. nov 2007 23:15

Na knjižnem sejmu sem videla eno knjižico "Kvačkane odejice za dojenčka", v angleščini, če bi katero zanimalo. ko sem iskala kake ideje za šivanje za tamalo, sem našla milijon tehle zadev za kvačkat (ampak to zaenkrat preveč časa vzame;), pa si nisem shranjevala... Če še kdaj na kaj naletim, pa prilepim, ok? Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. nov 2007 23:17

Lidka, kvačkat je čisto lahko, jaz sem se naučila v OŠ, ko sem bila bolana in sem imela samo kvačko in eno knjigo (ABC kvačkanja, stara knjiga;) na dosegu roke, iz postelje pa nisem mogla (dobesedno...) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. nov 2007 23:18

Mene pa zanima, če ima kje kakšna kako navodilo, kako se spletejo tisti klasični copatki za dojenčke. Sem sicer dobila tri pare od ene prijazne gospe, ampak jih bo mala kmalu prerastla (ja, ma noge in roke po očiju, mami pravi, da bo čez par let že mela večje kot jaz...) tega pa nisem našla - tiste nič načičkane, take luštne, en znam opisat... Veri

darjah  

član od: 30.12.2006

sporočila: 21

14. nov 2007 13:28

Tudi jaz iščem vzorec za kvačkanje angelčka. Imam kopico revij, pa ni vzorca v nobeni. Če ga katera najde se priporočam. Dobi v zameno narejenega. darjah

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti