Pomagajte mi..
Bil sem v neki restavraciji in za sladico dobim pudingu podobno stvar z okusom keksa. Natančneje Albertovga keksa.. Če se ne motim so noter bili majhni zdrobljeni delčki keksa.
? ? ?
Zelo dobro!
Čajnik
Pomagajte mi..
Bil sem v neki restavraciji in za sladico dobim pudingu podobno stvar z okusom keksa. Natančneje Albertovga keksa.. Če se ne motim so noter bili majhni zdrobljeni delčki keksa.
? ? ?
Zelo dobro!
Čajnik
| Čajnik je napisal/a: |
| Se opravičujem za slab opis. problem je k ne vem v kateri restavraciji sem biu in glede imena sprašujem vas če kdo ve. Čajnik |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.