Vprasanje

neznan uporabnik

tema odprta - 31. jan 2002 16:46 | ogledi: 1.432 | odgovori: 5

ali bi se dalo dobiti recept za pizzo od pecjaka,ker je zelo dobra bi si jo doma naredila sama.ce je recept dostopen tudi do nas bi lepo prosila,ce se ga da dobiti.hvala ze v naprej

alenka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

31. jan 2002 17:12

Če misliš pizzo od Pečjaka, ki prodaja testenine, potem dvomim, da ti bo poredoval recept, ker je njegova skrivnost. Če pa misliš mojo pizzo (sem tudi Pečjak), potem ti lahko napišem recept... Samo v tem primeru ne vem, kako veš, da je dobra, ker jo delam le domačim Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

31. jan 2002 17:48

Jernej, Pečjakove dobrote , glede na to , da si tudi ti Pečjakov je najbrž tudi tvoja pizza ,pa te prosimo za recept. Hvala! martika Marta Vidovič

neznan uporabnik

31. jan 2002 20:38

hvala za opozorilo,da dvomiš na njihovo skrivnost kar je tudi resnica.lahko pa nam zaupaš tvoj recept na forum in veseli bomo,da bo spet kakšna dobra pizza prišla na dan.lep pozdrav alenka alenka platinovsek alenka platinovsek Sporočilo je spremenil(a) alenka 12 dne 31. jan 2002 20:38:47

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

31. jan 2002 21:54

Moj recept za pizzo sem poslal v linku! Saj veste, da imam recepte raje v bazi kot na forumu Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti