Pomankanje železa

neznan uporabnik

7. nov 2003 15:40

Knjigo sem našla na forumu Svet-je-lep pod naslovom RESNICA SOLI. sos

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

7. nov 2003 17:43

Stane, tole mi pa disi po reklami.

neznan uporabnik

7. nov 2003 19:59

Rebeka, meni tudi. Za zdravo prehrano. Ne za Svet-je-lep. Nisem vedela, da ste moderatorji forumov tako ljubosumni drug na drugega. sos

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

7. nov 2003 20:12

SOS, kje?, kaj?, kdo?.... tole je pa mimo ! Nihče od moderatorjev se ni vtikal, le ta forum deluje tako samozaščitno LP Bojan

neznan uporabnik

7. nov 2003 20:20

Kako? Ščitite ljudi od informacij, kako z zdravo prehrano priti do zdravja? sos

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. nov 2003 21:45

Sos: v čem je zdaj problem, ne razumem dobro? Ščitimo koga in pred kom? Moderatorji tega foruma smo pa, mimogrede, tisti, ki imajo za imenom znak A. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

8. nov 2003 14:42

A, nisem vedela, oprostite. Torej ne bo nič hudega, če priporočim tudi ogled foruma ****** na ***************? sos Cenzura oglaševanja: 8.11.2003 bo 15:01 uri Podpis: Jernej Pečjak

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. nov 2003 15:02

Oglaševanje po forumu pa res ni dovoljeno. Če linkate na neko drugo stran z namenom je eno, priporočanje drugih spletnih strani brez vidne povezave s temo pa je res oglaševanje. Za oglaševanje je namenjen oglasni prostor. Držimo se tukaj kulinarike prosim. Naš forum je morda malo bolj strog, tudi glede žaljivega vedenja smo v preteklosti že posegali vmes. Posledica pa je, da je naš forum zgleden in ni samo prerekanje enega čez drugega kot lahko opazite po številnih drugih "domačih" forumih. Oglaševanja pa mi ne dovolimo in to zato, ker potem ne bo nihče več oglaševal, ampak samo napisal temo v forum, pa je. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

8. nov 2003 16:12

Ampak, gospod Jernej, tam g. Alois svetuje, kako s presnojedstvom odpraviti marsikateri problem, tudi pomanjkanje železa, kar je bilo vprašanje. In, če že imate odprt forum za zdravo prehrano, potem v zvezi z zdravjem lahko pričakujete tako vprašanja, kot tudi nasvete. Razumem, da presnojedstvo s kulinariko nima nič skupnega, toda škode vam tudi ne more narediti, saj se ljudje ne odločajo masovno za ta način prehranjevanja. Kar pa zadeva branje knjige, ki sem jo svetovala, pa sploh ne. Celo zelo bi vam svetovala, da jo tudi vi preberete, ker ta pa ima s kulinariko in zdravo prehrano povezavo v vsem. Morda bi bilo celo dobro, da bi cenzurirali vsak kuharski recept, ki bi bil v nasprotju z metodo, ki je tam razložena. S tem o prerekanju pa se popolnoma strinjam, kot tudi s tem, da je reklamiranje potrebno tudi plačevati. Napačno prehrano pa tako z zdravjem plačujemo vsi, ali ne? sos

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. nov 2003 20:00

Gospa sos, želim le, da linkate na konkretne teme, ki zanimajo bralce, ne pa na osnovno "zanimivo" stran. To je vse. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti